Recent Content by Rafaello666

  1. R

    Pomoc TS-233. Wyświetlanie zdjęć na TV LG.

    Po wygenerowaniu miniatur telewizor widzi zdjęcia w folderach. Spotkałem się z opinią, że skoro TV czyta jpegi z pendrive, to powinien widzieć zdjęcia na NAS-ie, jako pliki w katalogach, bez pośrednictwa Photostation i generowania miniatur, stąd moje próby "kombinowania" w temacie. Dzięki za...
  2. R

    Pomoc TS-233. Wyświetlanie zdjęć na TV LG.

    Dzięki. Zatem pozostaje poczekać na koniec procesu generowania miniatur. Wtedy sprawdzę. Na ten moment mam zaawansowanie ponad 30% i część zawartości folderów jest widoczna.
  3. R

    Pomoc TS-233. Wyświetlanie zdjęć na TV LG.

    Model jest z 2020 roku. Model LG 55cx3la. Widzi NAS-a i foldery. Widzi i odtwarza pliki video z folderów. Widzi też foldery ze zdjęciami, ale nie widzi zawartości. Mam w folderach jpegi wyeksportowane z Lightrooma. Mówisz, że bez generowania miniatur, telewizor nie zobaczy oryginalnych plików w...
  4. R

    Pomoc TS-233. Wyświetlanie zdjęć na TV LG.

    Cześć. Mam problem i nie wiem czy wynika on z mojej niewiedzy, czy też z uwarunkowań urządzenia. Zakupiłem TS-233, jako alternatywę dla wysłużonego NAS-a D-Link. Mam dwa dyski 4TB, które ustawiłem jako statyczne. Obydwa dyski do wykorzystania jako magazyn. Fotografuję amatorsko, więc mam sporo...
  5. R

    Cześć.

    Cześć Wszystkim. Nazywam się Rafał i użytkuję TS-233 2x4TB. Użytek domowy. Głównie przechowywanie zdjęć, których robię dużo.