Recent Content by rafalw

  1. rafalw

    Pomoc Migracja dysków

    nie chciałem cię obrazić, bez przesady.
  2. rafalw

    Pomoc Migracja dysków

    to czemu pisałeś , że można spróbować z ubuntu Ubuntu/Debian + lvm i mdadm?????
  3. rafalw

    Pomoc Migracja dysków

    A tak na marginesie jak ten raid jest zablokowany czy też szyfrowany to próba odzyskania danych pod linuxem ma sens?
  4. rafalw

    Pomoc Migracja dysków

    Dlaczego słabo? Skad miałem wiedzieć? Jest jakiś tutorial z tego lvm i mdadm?
  5. rafalw

    Pomoc Migracja dysków

    Musze go dac do naprawy bo się nie uruchamia, ale jak podgrzeje suszarką kondesatory to wstaje, ale na 8 dysków nie zasila dwóch pierwszych, więc jeszcze coś jest uszkodzone płytce łączacej dyski z płytą główną. Więc zanim naprawię zastanawiam się czy jest jakaś możliwość podpięcia tych 4 dysków...
  6. rafalw

    Pomoc Migracja dysków

    Dzięki pomogło wrócił status zablokowany wiszę piwko :) A nie obejdę tego odblokowania bo nie pamiętam hasła?? A jak uda się naprawić starego nasa to jak włożę te dyski to powinno wszystko ruszyc bez podawania hasła? 1705929124 Ewentulanie da się jakoś odpalić te 4 dyski w raid 10 pod jakim...
  7. rafalw

    Pomoc Migracja dysków

    :unsure:
  8. rafalw

    Pomoc Migracja dysków

    Witam Mam takie pytanie Mam Qnap model TS-879U-RP który nam padł, przewroadzałem migrację dysków do TS-h1277XU-RP-3700X i udało mi się jeden wolumin danych odzyskać, natomiast jeden był zablokowany prawdopodobnie podczas inicjacji woluminy ktoś nadał hasło, więc qnap wymuszał wpisanie hasła...
  9. rafalw

    Pomoc Zmiana QTS na QTS Hero w starym modelu TVS-473e

    mam starego qnapa firmware qts 4 i nowego qnapa firmware 5 i chce zmigrowac dyski ze starego do nowego.
  10. rafalw

    Pomoc Zmiana QTS na QTS Hero w starym modelu TVS-473e

    Dlaczego? przecież podobno można migrować między tymi serwerami
  11. rafalw

    Pomoc Zmiana QTS na QTS Hero w starym modelu TVS-473e

    mam juz system qts ale w wersji 5 a dyski miałem w wersji 4
  12. rafalw

    Pomoc Zmiana QTS na QTS Hero w starym modelu TVS-473e

    To musze zejść do wersji 4?
  13. rafalw

    Pomoc Zmiana QTS na QTS Hero w starym modelu TVS-473e

    zeby przemigrować dyski do nowego qnapa muszę miec wersje 4 czy wystarczy wersja 5? I czy wystarczy je włozyć do serwera czy trzeba cos zrobic?
  14. rafalw

    Pomoc Zmiana QTS na QTS Hero w starym modelu TVS-473e

    udało się musiałem wgrać qts dokladnie taką samą wersję jak był hero. dzięki za pomoc.
  15. rafalw

    Pomoc Zmiana QTS na QTS Hero w starym modelu TVS-473e

    ja mam hero chce wgrac qts i na wyciagnietych dyksach to robie