Recent Content by recce

  1. recce

    Pomoc Jaki router do QNAP TS-251-B?

    Witam, Rzadko udzielam się na tym forum, ale jakiś czas temu, mój kolega namówił mnie na zmianę routera z Linksys E4200 na Mikrotic hAP ac2. Mam sieć w UPC z ich modemem Technicolor 7200, a za nim Mikrotika. Przyznaję, że jestem laikiem jeśli chodzi o konfigurację sieci, ale po wielu godzinach...
  2. recce

    Pomoc Brak NASa w otoczeniu sieciowym

    Jeśli chodzi o krąg insider, to wszystko jest możliwe, ale dlaczego na oficjalnej wersji się popsuło to nie mam pojęcia.
  3. recce

    Pomoc Brak NASa w otoczeniu sieciowym

    Miałem dokładnie to samo i jak napisałem wcześniej dopiero aktualizacja do build 14936 rozwiązała problem.
  4. recce

    Pomoc Brak NASa w otoczeniu sieciowym

    Witam, Miałem podobny problem po aktualizacji Win10 na laptopie i PC. Zniknęło mi otoczenie sieciowe. Kombinowałem i kombinowałem, ale do niczego nie doszedłem. Dopiero po kolejnej aktualizacji Windowsa wszystko wróciło do normy. Tak więc prawdopodobnie pozostaje Ci czekać do kolejnego update...
  5. recce

    Pomoc Nie uruchamia się w wersji 5.0

    Witam, mi w TS-119 po aktualizacji i restarcie nadal pojawia się komunikat: "Error Page not found or the web server is currently unavailable. Please contact the website administrator for help." Twonky Media też nie wstaje... Jakiś pomysł?
  6. recce

    Witam!

    Witam i pozdrawiam wszystkich forumowiczów :-)