Recent Content by ReNe

  1. ReNe

    Pomoc QNAP 453 PRO i (na pewno nie pro) EPCAM EP2036BP

    Link z którego ja pobrałem FW już nie działa ale mam kopię tego pliku - wrzuciłem na szybko do pobrania tutaj.
  2. ReNe

    Pomoc QNAP 453 PRO i (na pewno nie pro) EPCAM EP2036BP

    Ok, wyłączyłem Schedulera (Camera Settings->Camera Configuration->kolumna Action->Edit->zakładka Schedule Settings i odhaczyłem "Enable schedule recording"). Efekt taki, że mamy kamerę połączoną z SS bez nagrywania - czyli zgodnie z wymogiem ale.... jak się coś sypie to do końca, to i tym razem...
  3. ReNe

    Pomoc QNAP 453 PRO i (na pewno nie pro) EPCAM EP2036BP

    A więc, jestem po delikatnych testach i o dziwo motion detection działa - w katalogu głównym SS pojawia się katalog o nazwie "record_nvr_alarm" gdzie lądują pliki video trigerowane wykrytym ruchem w określonej przez nas strefie detekcji ruchu. Dodatkowo w logach SS mamy "Motion detected on...
  4. ReNe

    Pomoc QNAP 453 PRO i (na pewno nie pro) EPCAM EP2036BP

    Sam jestem tego ciekaw bo poprzez IExplorera jakoś ten motion detection w miarę działa (bazując na pojawianiu się i znikaniu czerwonej plamki w prawym-górnym rogu ekranu informującej o wykryciu ruchu). Oby to dało się jakoś połączyć z SS QNAP'a. Zapewne tak ale jak widać dla chińskiego...
  5. ReNe

    Pomoc QNAP 453 PRO i (na pewno nie pro) EPCAM EP2036BP

    U mnie zajumali Novell'owi (00:00:1B - NOVELL INC.) Dostałem odpowiedź od EPA by "odświeżyć" FW do tej samej wersji i wszystko ustawić na port 80, czyli pewnie w SS QNAPa port RSTP zmieniamy z 554 na 80. Czas przetestować solucję :-). //edit: Bingo! Zmiana portu domyślnego RSTP na 80...
  6. ReNe

    Pomoc QNAP 453 PRO i (na pewno nie pro) EPCAM EP2036BP

    Dokładnie tak jest i w tym przypadku - stara wersja IPCSearch (4.x.) nie widzi tego EPCam'a. Dopiero dołączona wersja 5.1.28.5 potrafi odnaleźć kamerę w sieci poprawnie. Ok :-). Mail poszedł, zobaczymy co odpiszą. Dzięki wszystkim za zainteresowanie i pomoc w tym temacie, szczególnie, że...
  7. ReNe

    Pomoc QNAP 453 PRO i (na pewno nie pro) EPCAM EP2036BP

    Witam. Znajomy szukał jakiegoś rozwiązania NAS i ostatecznie wybór padł na QNAP'a 453 PRO 8GB a że "w pakiecie" otrzymał licencję na 2 kamery/kanały monitoringu to zakupił również w tej samej firmie kamerkę EPCAM EP2036BP (tak, wiem, że to chińczyk najgorszego sortu ale to nie była moja...