Recent Content by rosulek

  1. rosulek

    Pomoc Container Station - awaria wszystkich dockerów

    Mam dokładnie to samo. Udało CI sie jakoś rozwiązać problem?
  2. rosulek

    Kawa i papierosy LTE a QNAP

    Mozesz zestawic sobie jeszcze tunel vpn i przekierowac porty. Ja tak zrobilem. Na otwarcie portow w lte nie masz co liczyc.
  3. rosulek

    Pomoc wykupiona domena jak przekierować stronę na serwer qnap

    Jesli jest niemozliwy to mozesz probowac zestawiac polaczenie VPN do zewnetrznego hosta na nim otwierac porty i pisac reguly firewalla ;) Przypuszczam ze prosciej dostac sie do routera2 (zdalnie?)
  4. rosulek

    Pomoc wykupiona domena jak przekierować stronę na serwer qnap

    Czyli tak: Qnap <- Router1 <- Router2 <- Internet. Okienko do logowania jest z routera 2? Gdzie stoi (czyj jest) router2? Na nim najpierw musisz przekierowac jakies porty na Router1. Dopiero potem z 1 na qnapa.
  5. rosulek

    Pomoc Digital TV Station + Generic DVBT USB Stick

    Mam problem polegający na czasowym (dość częstym) 'wypadaniu' Tunera. Nie ma go na liście kompatybilności, wiec nie ma się do czego przyczepić, ale skoro aplikacja go za każdym razem prawidłowo wykrywa (i oznacza jako generic), to chętnie pozbył bym się tego dość uciążliwego problemu. Wystarczy...
  6. rosulek

    Pomoc wykupiona domena jak przekierować stronę na serwer qnap

    Moze sie myle ale mywloud nie wyskakuje zadnym okienkiem logowania. Moim zdanirm to logowanie do Twojego routera.
  7. rosulek

    Pomoc wykupiona domena jak przekierować stronę na serwer qnap

    Moj blad. Chodzi o edycje rekordu A. Tu masz fajnego helpa Pomoc | home.pl :: Rekordy domeny
  8. rosulek

    Pomoc wykupiona domena jak przekierować stronę na serwer qnap

    Pamietaj ze po zmianie DNS a zmiany sa widoczne dopiero po jakims czasie, a nie od razu.
  9. rosulek

    Pomoc wykupiona domena jak przekierować stronę na serwer qnap

    Nie potrzebujesz przekieroeania, tylko edycji strefy DNS w OVH. Musisz dla rekordu CNAME podac ip na ktorym stoi qnap (zewnetrzne). W zaleznosci jak masz skonfigurowanego qnapa moze sie okazac ze potrzebujesz jeszcze utworzyc virtual hosta.
  10. rosulek

    Pomoc Single Drive niedostępny

    No wlasnie tak mi sie zdawalo po tym jak fdisk pokazal mi 5 partycji. Dziekuje :)
  11. rosulek

    Witajcie

    Tez zastanawialem sie nad hs'em ale tam jest problem z rozbudowa pamieci. Dlatego wybralem ts'a
  12. rosulek

    Witajcie

    @LukasX78 Absolutnie na niego nie narzekam :)
  13. rosulek

    Pomoc Single Drive niedostępny

    I taki "single" ma mozliwosc rozszezania pojemosci, dodawania Spare'a i jest zarzadzalny poprzez mdadm? ;) to on taki troche malo single jest :)
  14. rosulek

    Pomoc Single Drive niedostępny

    Nie ma opcji "single" bez RAID'u
  15. rosulek

    Witajcie

    idea jest taka ze zepsuc moge w nocy i do rana ma dzialac ;) Wtedy wszyscy maja święty spokój. A z racji faktu ze na Qnapie jest zestaw bajek dla naszego 2-letniego syna, to święty spokój jest wysoce cenny :)