Recent Content by Roziu20

  1. R

    Pomoc 16 GB RAM do TS-453Be

    Próbowałem lecz go nie znajdywał, nasa kupiłem 2 tygodnie temu. Może te pamięci nie są z nim kompatybilne. Spróbuje tych 1600 Mhz (z listy które są sprawdzone przez użytkowników) sądzę że nie powinno być spadków wydajności w nasie (wirtualizacji itd, działaniu samego nasa) ?
  2. R

    Pomoc 16 GB RAM do TS-453Be

    Ja właśnie mam takie pamięci: DDR3L Kingston HyperX 8GB 2x4GB 1866MHz HX318LS11IB/4 więc podobne bardzo i po włożeniu ich w nasa tylko słychać jedno piknięcie i nic dalej się nie dzieje można czekać 15 minut i nie można się zalogować na nasa przez przeglądarkę.Jedną kostkę też wkładałem i nic to...
  3. R

    Pomoc 16 GB RAM do TS-453Be

    Witam, Czy macie jakieś sprawdzone pamięci (działające poprawnie) do tego serwera ? Chciałbym rozbudować swój serwer (TS-453Be) do 8GB Ram (2x4GB). Możecie podać jakieś sprawdzone działające pamięci np. Kingston czy Corsair.
  4. R

    Przy piwie Wirtualizacja na ASUSTORZE (VirtualBOX)

    Jestem bardzo zainteresowany modelami ASUSTORA AS6202T LUB AS6204Tpod wirtualizacje Windowsa 7/10 (obydwa modele mają ten sam procesor Intel Celeron N3150 i obydwa chciałbym rozbudować do 8GB pamięci RAM. Serwer będzie podłączony poprzez kabel HDMI do telewizora. Mam kilka pytań odnośnie tego...