R
Local time
00:28
Featured content
0
Punkty reakcji
0

Dołączył
Ostatnio widziany

Ostatnia aktywność Wiadomości Featured content O sobie

    • R
      Wybaczcie moja niewiedzę, ale nie jestem tu fachowcem. Sądziłem, że domena do której jest przywiązany mój NAS jest subdomeną myqnapcloud.com . Mam dostęp do panelu nazwa.pl, gdzie zakupiony został SSL. Mam też dostęp do panelu myqnapcloud.com...
      • Panel QNAP.png
    • R
      Ale pisałem (choć ciężko się tam dobić). Cytuję fragment odpowiedzi: "... uprzejmie informuję, iż w sytuacji, gdy nie mają Państwo dostępu do technicznego adresu e-mail weryfikującego domenę, istnieje możliwość zmiany metody weryfikacji podczas...
    • R
      Dzięki za wszystkie Twoje wyjaśnienia i porady. Obawiam się, że wycofać się nie będzie łatwo, bo transakcja zakupu była wykonana chyba w lipcu. Problemem jest tu ten techniczny adres email do którego nie wiem jak uzyskać dostęp...
    • R
      LetsEncrypt zadziałało. Odświeżyło cert do stycznia. Ale poprzedni administrator zakupił za niemałe pieniądze SSL RSA u tych z nazwa.pl Skoro został zakupiony (nie do końca rozumiem dlaczego - może dla ochrony adresów IP) to chciałbym go...
    • R
      no to mnie pocieszyłeś:sick:. Przymierzałem się na do LetsEncrypt, ale nie wiem jaki adres mailowy podać, bo tak jak wcześniej wspomniałem nazwa.pl użyła jakiegoś adresu typu admin@tumojadomena.myqnapcloud.com do którego nie mam dostępu.
    • R
      rrud napisał nowy temat.
      Pomóżcie proszę, bo nie mam pojęcia jak to załatwić. Poprzedni administrator się wyautował i zostawił NAS QNAP TS-231P z zakupionym, ale nie uaktywnionym SSL. Certyfikat SSL w wersji RSA został zakupiony w nazwa.pl, ale nie wiem jak go uaktywnić...
      • nazwa.pl SSL.png
  • Ładowanie…
  • Ładowanie…
  • Ładowanie…