Recent Content by Sandacz

  1. Sandacz

    Pomoc DOM (Disk-On-Module) nie wykrywany w TS-509 Pro

    o ja masakra oka dzieki skocze do elektronika i i jeszcze obadam czy sie oplaca robis. pozdro i dzieki za pomoc
  2. Sandacz

    Pomoc DOM (Disk-On-Module) nie wykrywany w TS-509 Pro

    ehh przyszedl DOM z stanow i dupa nie wykrywa go, wiec chyba masz race lezy plyta, moze znasz kogos kto ma plyte do tego modelu w rozsadnej cenie ? jak nie to wstawie go na ebay moze ktos sobie z tym poradzi albo na czesci wezmie. pozdro i dzieks za pomoc
  3. Sandacz

    Pomoc DOM (Disk-On-Module) nie wykrywany w TS-509 Pro

    oka dzieki poszukam fajnie by miec cos takiego na w skladzie :)maly update . udalo mi sie zamowic apacera DOM z usa identyczna seria tylko 2 gigowy. czekam na dostawe :) dam znac jak dojdzie. pozdro
  4. Sandacz

    Dobry

    hehe no co wy ona ma w maxie 2cm :)
  5. Sandacz

    Pomoc DOM (Disk-On-Module) nie wykrywany w TS-509 Pro

    uuu to fajnie wklej fote jak to wyglada moze sobie zapodam taka przejscowke i bede wiedzial czy stary apacer jest walniety czy wszystko jest oka.
  6. Sandacz

    Pomoc DOM (Disk-On-Module) nie wykrywany w TS-509 Pro

    wczoraj przyszedl i zalamka. ehhh dalem ciala zamowilem 40 pinowy DOM ale jest jakis wiekszy (policzylem jest 40 pinow sa minimalnie dalej od siebie rozmieszczone ehhh). musze poczekac tyga do wyplaty :) i zamowie orginalnego apacera wtedy bedzie wszytko jasne. przeczesuje ebay teraz za...
  7. Sandacz

    Pomoc DOM (Disk-On-Module) nie wykrywany w TS-509 Pro

    hello zamowilem transcenda 4GB powienien byc w nastepnym tygodniu wiec odezwe sie jak bedzie u mnie w lapach, oby to nie byla plyta ehh,, pozdro udanego weekendu.
  8. Sandacz

    Pomoc DOM (Disk-On-Module) nie wykrywany w TS-509 Pro

    ok to zbadam system na innym DOMie. jutro sie aukcja konczy to uderze w ten klimat Transcend 4GB 40-Pin IDE Flash Memory Module Solid State Drive SSD 0760557811374 | eBay dzieks pozdroczy bez DOMa moj Qnap powinien wykrywac dyski twarde w biosie? 2 sprawa nie ma kluczykow do zamkniecia...
  9. Sandacz

    Pomoc DOM (Disk-On-Module) nie wykrywany w TS-509 Pro

    Dzieks za replay oo widze ze nie ma jednego pina w srodku czyli wszystko jest oka z portem. hmmm to co radzisz sprobowac inny rodzaj doma np transcend 1GB ? czy walczyc z biosem ?
  10. Sandacz

    Dobry

    kaktus - gatunek skakuna moj pupil phidippus regius (samica) tu masz cala moja fotke
  11. Sandacz

    Pomoc DOM (Disk-On-Module) nie wykrywany w TS-509 Pro

    dzieki za szybka odpowiedz i fotki . teraz jestem w pracy ale na lunchu skocze do chaty i zbadam przerwania i podrzuce moje ustawienia ale chyba sa zaladowene z defaulta moze masz racje z niekompatybilnoscia tego kingspeca bo na necie wszyscy maja albo apacera albo transcenda , co do rozmiaru...
  12. Sandacz

    Pomoc DOM (Disk-On-Module) nie wykrywany w TS-509 Pro

    Witam Od razu zaznaczam ze jest to moje pierwsze starcie z NAS (przepraszam za brak polskich znakow ) moze zaczne od poczatku. pracuje w firmie zajmujacej sie naprawa pc i laptopow marek wszelakich znajdujacej sie na wyspach UK Jakos pare dni temu znajomy zaczepil mnie i zapytal sie czy nie...
  13. Sandacz

    Dobry

    Witam Grono Qnapowiczow :)