Recent Content by selektor

  1. S

    TS-209 pro i problem z siecią (sieć się zapucha)

    Nie wiem czy to nie jest czasami nieodpowiednia konfiguracja rtorrenta. Mozliwe ze ilosc slotów otwartych powoduje zapychanie sie stron. To jedyne co przychodzi mi do glowy. A jesli sloty sa problemem może jest tak, ze dostawca internetu ogtranicza jakos ilosc jednoczesnie otwartych slotów?
  2. S

    Pozdrowienia z Poznania

    Witam wszystkich uzytkowników forum. Mam nadzieję, że bedziemy sie tu wymieniać doświadczeniami z urzadzeniami qnap, oraz pomagali w rozwiazywaniu problemów jesli takowe nastapią. Pozdrawiam
  3. S

    TS-209 pro i problem z siecią (sieć się zapucha)

    Hmmm nie możliwe, że nikt nie ma podobnego problemu. Zaktualizowalem firmware do 3.01 czy jakos tak i nadal to smao. Wystarczy ze wepne qnapa do sieci i nagle zdycha wszystko. Może ten oryginalny client do sciagania torrentów jest jakis walnięty. Chciałem rtorrenta zainstalować ale podczas próby...
  4. S

    TS-209 pro i problem z siecią (sieć się zapucha)

    A może by tak wrzucić do tego qnapa nowy firmware. Jaka jest najnowsza wersja sprawdzona dla tego urzadzenia?
  5. S

    TS-209 pro i problem z siecią (sieć się zapucha)

    No też mi się wydawało, ze nie ma takiej mozliwości. Zajmuję się troche sieciami i nigdy czegoś podobnego nie widziałem. Myślałem może ze to router linksysa, któremu psuje sie qos, ale wymieniłem router na inny i to samo. Wystarczy, że wepne do sieci qnapa i zaczynam coś sciągać (nie ważne czy...
  6. S

    TS-209 pro i problem z siecią (sieć się zapucha)

    Witam mam dwa pytanka odnosnie qnapa TS-209 pro 1. Czy upgrade firmware, bądz tez downgrade firmware spowoduje to, że bede musial od nowa raid ustawać a co za tym idzie strace dane na dyskach w radzie? Drugie pytanie korzystam z klienta p2p w qnapie, mimo, że są powprowadzane limity na upload...