Recent Content by shevu

  1. shevu

    Pomoc Luka w systemie. Ataki DDOS

    Witajcie. Mam następujący problem. Od mojego dostawcy internetowego dostałem informację, że moje urządzenie QNAP ma lukę i dokonuje ataków DDOS za pomocą portmapper-a (port UDP 111). NAS jest w DMZ, abym miał do niego zdalny dostęp. Czy ktoś miał podobne problemy ? Co robić w takiej sytuacji...
  2. shevu

    Witam. Jestem nowy na forum.

    Cześć wszystkim. Jestem nowy na forum.
  3. shevu

    Pomoc Jak skasować udział sieciowy?

    Znalazłem. Siedzi w /share/CE_CACHEDEV2_DATA . Po skasowaniu nadal widnieje na liście w QFile z tym, że jak kliknę na ten folder to jest komunikat, że folder nie istnieje :/
  4. shevu

    Pomoc Jak skasować udział sieciowy?

    A w którym miejscu on siedzi ?
  5. shevu

    Pomoc Jak skasować udział sieciowy?

    Problem w tym, że na tej liście nie mam: home, homes, ownCloud oraz OwnCloudShevu :-(
  6. shevu

    Pomoc Jak skasować udział sieciowy?

    Witam. W QFile posiadam udziały sieciowe, które chcę usunąć. Jak to zrobić? Poniżej zaznaczyłem o co mi chodzi.
  7. shevu

    Pomoc QSync. Brak synchronizacji folderu o nazwie np. ".settings"

    Poszło. Zobaczymy czy się odezwą :-) Witam. Tak jak się domyślałem.... olali temat :-) Kazali używać ownCloud.
  8. shevu

    Pomoc QSync. Brak synchronizacji folderu o nazwie np. ".settings"

    Jak otworzę FileStation i próbuję zrobić folder z kropką to ten się nie pojawia. Jeśli jednak chcę zrobić ze zwykłą nazwą to wszytko ok. Na Onedrive działa to bez problemu :/
  9. shevu

    Pomoc QSync. Brak synchronizacji folderu o nazwie np. ".settings"

    Witam. Mam problem z synchronizacją plików. Korzystam z QSync do trzymania kopii projektów, w których są m.in. nazwy plików ".project" oraz folderów ".settings". W ustawieniu filtrów wyłączam kontrolę dla " .* " , ale tylko pliki prawidłowo się kopiują na serwer. Folder o powyższej nazwie nie...