Recent Content by Shiro

  1. Shiro

    Pomoc TS-431P- serwer WWW przekierowuje do dashboardu Qnap a nie strony WWW

    Ten adres co podałeś jest publiczny i czy w tej chwili wszystko jest włączone? Konfiguracja wydaje się poprawna, ale nic pod tym adresem nie odpowiada. Możliwe że na firewallu masz coś zablokowane.
  2. Shiro

    Pomoc TS-431P- serwer WWW przekierowuje do dashboardu Qnap a nie strony WWW

    Najlepiej będzie jak wrzucisz screena z konfiguracją dns i z konfiguracją samego wordpresa. Ciężko stwierdzić bez samego patrzenia co może być nie tak. Ewentualnie możesz sprawdzić jeszcze jedną rzecz. Dodać domenę recznie do pliku hosts (w swoim komputerze) i sprawdzić czy wszystko zabangla...
  3. Shiro

    Pomoc TS-431P- serwer WWW przekierowuje do dashboardu Qnap a nie strony WWW

    Pierwsze co mi przychodzi przekierowanie na zły port. Jakiego portu używasz do połączenia się do wordpresa, a jakiego do panelu qnapa?
  4. Shiro

    Pomoc Samoczynny restart Qnapa

    Pawliko, ogólnie aktualizacja softu brzmi i jest wskazana, z tym że wypadałoby to zrobić w okienku serwisowym, o którym decyduje admin systemu. A tutaj mamy po prostu sytuację gdzie użytkownik/admin nie dostał informacji że będzie to wymuszone. W takim wypadku wiele środowisk produkcyjnych nie...
  5. Shiro

    Pomoc Samoczynny restart Qnapa

    Dzięki za odpowiedź, czyli to jakaś gruba akcja. :/ No dobra to uzbrajam się w cierpliwość i czekam na oficjalne info.
  6. Shiro

    Pomoc Samoczynny restart Qnapa

    Witam wszystkim. Mam u siebie w domu od kilku lat Qnapa TS-228A, który dzisiaj mnie bardzo zaskoczył. A precyzyjnie ujmując sam się zaktualizował do wersji 5.0.0.1891 o.O Aktualizacje automatyczne miałem wyłączone (uprzedzam pytania), stąd moje wielkie zaskoczenie jak dzisiaj w nocy sam...