Recent Content by siubuk

  1. S

    Pomoc Plex - nie może połączyć się z serwerem

    Zrob to tak jesli jestes w sieci wawnatrz zaloguj sie wpisujac ten sam login i haslo polaczysz sie z baza i pojawi ci sie nas. wyloguj sie i potem z sieci z zewnatrz juz bedziesz mogl sie zalogowac. przynajmniej u mnie tak dziala ps na ruterze chyba bo z pamieci pisze musisz otworzyc port 32400
  2. S

    Pomoc Plex - nie może połączyć się z serwerem

    logujesz sie z zewnatrz czy wewnatrz sieci. jesli wewnatrz to wylacz i wlacz plex serwer. jesli zas z zewnatrz to ci nie zadziala tak
  3. S

    Instruktaż/Tutorial Jak zainstalować klienta poczty i pakiet biurowy Open-Exchange? (alt. Office WebApps i Outlook)

    hmm przeciez jest program ox drive wlasnie do tego aby polaczyc sie z serwerem Witam pare dni w domu mnie nie bylo i nie mialem dotsepu do sieci po powrocie zastalem cos takiego jak w zalczniku. wersja qnapa:4.2.2 instalacje kontenera oraz przywrocenie ustawien qnapa (bez formatowania dyskow)...
  4. S

    Instruktaż/Tutorial Jak zainstalować klienta poczty i pakiet biurowy Open-Exchange? (alt. Office WebApps i Outlook)

    witam czy po zainstalowaniu tego cuda mozna sterowac nic z poziomu telfonu z androidem ?czy tylko komputer?
  5. S

    Pomoc Plex - nie może połączyć się z serwerem

    ok dzieki wielki dopiero koncze okolo 24 wiec jak dam rade to sie odezwe. pozdrawiam i dziekuje za pomoc ok nie moglem sie powstrzymac postawilem na wirtualce windowsa :) dziala wielkie dzieki za checi
  6. S

    Pomoc Plex - nie może połączyć się z serwerem

    nie mam. zobacze w domu teraz jestem w pracy.
  7. S

    Pomoc Plex - nie może połączyć się z serwerem

    wykasowane i nic nie dalo :( ogolnie chyba cos jest nie tak z moim serwerem bo do pliku transmision tez nie moge sie dostac aby ustawic musze reczenie to robic
  8. S

    Pomoc Plex - nie może połączyć się z serwerem

    znalzem folder "tmp " ale jest w nim pusto. za to w folderze "Librar" kest jeszcze foolder Plex Media Server i w nim znajduje sie Folder "Cache" sciezka /share/CACHEDEV1_DATA/.qpkg/PlexMediaServer/Library/Plex Media Server/Cache
  9. S

    Pomoc Plex - nie może połączyć się z serwerem

    Witam u mnie restart nie pomaga. Juz nawet zrobilem nowa incjacje nasa nadal wyswietla "Lookin for server" preinstalacja plexa z Appstore nie pomaga instalacja ze strony tez nie. Zdziwil mnie fakt ze po postawieniu nowego czystego systemu na czystym dysku i zainstalowaniu plexa i wlaczeniu go to...
  10. S

    Pomoc Dodanie zewnętrznego sensora IR na USB

    w kompie to i mnie dziala ale na qnapie juz nie :(
  11. S

    Pomoc Dodanie zewnętrznego sensora IR na USB

    Witaj dzięki za zainteresowanie, posiadam taki zestaw jak na zdjęciu ktoś kiedyś zostawił i tak leży i się kurzy, myślałem aby go wykorzystać.
  12. S

    Pomoc vpn prosba o pomoc

    Ok i tak teraz mało sie z tego korzysta.
  13. S

    Pomoc vpn prosba o pomoc

    czyli p2p bez obaw?
  14. S

    Pomoc vpn prosba o pomoc

    To co zrobić aby było" bezpieczniej"
  15. S

    Pomoc vpn prosba o pomoc

    Witam Jestem laikiem w tej dziedzinie wiec prosze o pomoc. Zalozylem sobie na razie darmowy VPN dla nauki. VPN chcialbym uzywac do P2P. Wiem, ze musze wykupic VPN, ktory umozliwia transmisje P2P, ale wrocimy do konfiguracji. Qnap jest podlaczony przez ruter Asusa, ktory jest spiety z modem...