Recent Content by slonio

  1. slonio

    Kupię sprawną płytę główną do modelu TS-X70 (470, 670, 870)

    U mnie podobnie zdecydowanie krócej i nie zaświeca wyświetlacza. Sprawdzałem 3 procesory i u mnie jest niestety coś innego. Dzięki.
  2. slonio

    Kupię sprawną płytę główną do modelu TS-X70 (470, 670, 870)

    A możesz opisać objawy?
  3. slonio

    Kupię sprawną płytę główną do modelu TS-X70 (470, 670, 870)

    Elektronik rozpoczął walkę i w związku z powyższym proszę o kontakt w celu skonfrontowania momentu powstania usterki, może to naprowadzi na znalezienie rozwiązania. PW nie działa więc albo forum albo podam maila do siebie.
  4. slonio

    Pomoc Problem z TS-670 kontynuacja

    Dzięki nadgorliwości administratora @pigers wątek o problemach z TS-670 został zamknięty chociaż nie traktował tylko o biosie. Kontynuując wypowiedzi odnośnie problemów z TS-670. Wgranie nowej zawartości bios nic nie zmieniła :-( Może ktoś z użytkowników ma jakieś pomysły co dalej z tym...
  5. slonio

    Kupię sprawną płytę główną do modelu TS-X70 (470, 670, 870)

    Dali rabat 40% na płytę refubrished z gwarancją tylko 3 miesiące jeżeli odeśle się do nich urządzenie, zrobią płatną diagnostykę i stwierdzą że tą uszkodzoną płytę dadzą radę naprawić. Suma sumarum wychodzi z odsyłką i diagnostyką prawie na jedno. P.S Pytałem o rabaty na forum niestety nikt...
  6. slonio

    Kupię sprawną płytę główną do modelu TS-X70 (470, 670, 870)

    Qnap za nową płytę zażądał 500 euro.
  7. slonio

    Kupię sprawną płytę główną do modelu TS-X70 (470, 670, 870)

    Już myślałem że tylko u mnie...
  8. slonio

    Kupię sprawną płytę główną do modelu TS-X70 (470, 670, 870)

    Niestety porażka. Wymiana zawartości bios, chipsetu i głównego układu zasilania nic nie zmieniła. Poszukuję cały czas odważnego który spróbuje naprawić tą płytę bo jakoś niezbyt mam ochotę wydać worek pieniędzy na płytę z qnap-a. Jeżeli znajdziesz jakieś rozwiązanie pisz, może jakoś razem uda...
  9. slonio

    Kupię sprawną płytę główną do modelu TS-X70 (470, 670, 870)

    Co byłem w stanie to sprawdziłem, takich płyt brak i ogólnie takich modeli było bardzo mało przez co o części też ciężko. Skontaktowałem się ze wsparciem qnap-a ale rzucili mi tak zaporową cenę że brak słów.... A może ogólnie jest ktoś kto może załatwić jakiś rabat na taką płytę ??
  10. slonio

    Kupię sprawną płytę główną do modelu TS-X70 (470, 670, 870)

    Jak w temacie.
  11. slonio

    Pomoc Problem z TS-670

    Cóż, najprawdopodobniej ująłeś sedno sprawy.
  12. slonio

    Pomoc Problem z TS-670

    Nie mam siły na umoralnianie, każdy robi co uważa za stosowne i słuszne. Dziękuję za wsad.
  13. slonio

    Pomoc Problem z TS-670

    Powiem tak. Nie jestem dzieckiem i nie będziesz mnie posądzał o kłamstwo. Opisałem co się stało a Ty wrzucasz taki tekst że normalnie jestem zażenowany. Proszę jak normalny człowiek o pomoc w sprawie uszkodzenia sprzętu. Jeżeli nie chcesz pomóc to powstrzymaj się od takich komentarzy, które...
  14. slonio

    Pomoc Problem z TS-670

    Sprzęt nie ma już gwarancji.