Recent Content by snach

  1. S

    Pomoc TS-264-8GB filmy w 4K zacinają się na TV

    Ten telewizor powinien spokojnie sobie poradzić via wifi. Warunek- router wifi nie może być wąskim gardłem. U mnie na LG55CX po lanie zacina. Po wifi działa bez problemu na wifi 5ghz. Filmy nawet po 80GB odtwarza bez lagow. Płex nie jest tu problemem tylko sieć.
  2. S

    Pomoc ts-253d nie widzi całej pamięci RAM 16GB

    The TS-253D is powered by an Intel[emoji2400] Celeron[emoji2400] J4125 quad-core 2.0 GHz processor (bursts up to 2.7 GHz), features up to 8 GB DDR4 memory, and supports SATA 6 Gb/s drives. The support of Intel[emoji2400] AES-NI encryption engine boosts encryption performance while also...
  3. S

    Pomoc ts-253d nie widzi całej pamięci RAM 16GB

    Zła. Możliwe jest max 8 łącznie. Wysłane z mojego Pixel 7 przy użyciu Tapatalka
  4. S

    Qnap TS-264

    Wielkie dziękuję za link i sugestie. Wysłane z mojego LM-V405 przy użyciu Tapatalka
  5. S

    Qnap TS-264

    :) Tak zrobie czystą instalację. Teraz sie zastanawiam i nie wiem czy dobrze czytam specyfikację tego NAS ale rozumiem że dysk NVMe nie potrzebuje żadnego adaptera. Wpinam do płyty i tyle. Czy system lepiej postawić na NVme czy na SSD 2.5? Czy w ogóle.mozna postawić system na NVMe? Wysłane z...
  6. S

    Qnap TS-264

    Cześć, Ponieważ zaczynam przygodę tak naprawdę z NAS ami proszę o wyrozumiałość i możliwie czytelne:) odpowiedzi. Chciałbym postawić QTS na dysku NVMe. Z aplikacji chce uzywac plex i roon qumagie. Pliki źródłowe flac, dsd, mkv, i photo na dysku HDD NAS. Pytanie zatem: jakiej pojemności...