Recent Content by Sowson

  1. S

    Pomoc WOL nie działa po zaniku zasilania

    OK - czyli rozumiem że ograniczenie jest po stronie NAS (domyślnie wyłączone WOL) i przeskoczyć się tego w zasadzie nie da... ("w zasadzie": może jakieś skrypty coś gdzieś, przecież BIOS się nie kasuje po zaniku a można go zmieniać, jakoś ta informacja może przecież gdzieś siedzieć - nie daje mi...
  2. S

    Pomoc WOL nie działa po zaniku zasilania

    No to mnie Panowie nie pocieszyli.... UPSa biorę pod uwagę jako rozwiązanie ostateczne jeśli na 100% będę przekonany że nie ma innej możliwości... Chciałbym jednak zrozumieć do końca problem: skoro po przywróceniu zasilania (nawet w trybie uśpiony) diody LAN w NASie się świecą to znaczy że...
  3. S

    Pomoc WOL nie działa po zaniku zasilania

    Witam serdecznie! Posiadam NAS TS-212P, QTS 4.2.2 (2016/09/01) z jednym dyskiem WDC 1GB. NAS podłączony kablem LAN do routera TP-LINK WDR4300 firmware 3.14.3. Funkcja WOL jest włączona, działa niezawodnie w LAN jak i WAN, sterowana z Win7 lub iPhone. Ale jednak do czasu.... Problem zaczyna się...
  4. S

    Dobry wieczór Qnapowcy!

    Mam na imię Michał. Swój NAS zakupiłem prawie 2 mieś. temu, model TS-212P do backupu domowego (2 komputery) oraz dostępu ftp zdjęć i różnych dokumentów głównie przez smartfona. Na razie jestem bardzo zadowolony choć nie korzystam z rozwiązań wbudowanych lecz raczej firm trzecich. Pozdrawiam...