Recent Content by spinek2

  1. S

    Pomoc QuMagie - funkcje których brakuje

    Hej, nową wersję mobilną dziś odpaliłem i jak było tak jest - ogląda się w albumach i folderach od końcach. Już sam nie wiem czy to jest takie trudne do zmiany, czy jacyś dowcipnisie tam pracują? 1709795110 Ok sugestie, ale ktoś może powinien pomyśleć, że są to rzeczy tak oczywiste i tak...
  2. S

    Pomoc QuMagie - funkcje których brakuje

    Ja jeszcze odnośnie zmian w kierunku sortowania i kolorze tła przeglądanych zdjęć. Widziałem, że pojawiły się aktualizacje wersji desktopowej i mobilnej QuMagie i tam tych poprawek nie ma, jak się domyślam za wcześnie. Jak to wygląda w praktyce? Kiedy te zmiany mogą się pojawić w aktualizacjach...
  3. S

    Pomoc QuMagie - funkcje których brakuje

    Ja jeszcze odnośnie zmian w kierunku sortowania i kolorze tła przeglądanych zdjęć. Widziałem, że pojawiły się aktualizacje wersji desktopowej i mobilnej QuMagie i tam tych poprawek nie ma, jak się domyślam za wcześnie. Jak to wygląda w praktyce? Kiedy te zmiany mogą się pojawić w...
  4. S

    Pomoc QuMagie - funkcje których brakuje

    ok, czyli Was też trochę pomęczę :) ale tylko w słusznej sprawie. QuMagie poważnie jest kapitalna i warta "dopieszczenia"
  5. S

    Pomoc QuMagie - funkcje których brakuje

    ok, dzięki za wskazówki. Tylko wiesz, nie chce mi się wierzyć, że nikt nigdy nie zgłaszał kwestii dotyczących sortowania, bo to może przeszkadzać, a aplikacja nie jest już taka młodziutka, a to nie jest chyba jakieś tylko przeoczenie :) Jak radzisz, czy zgłaszać to wszystko, w pojedynczych...
  6. S

    Pomoc QuMagie - funkcje których brakuje

    Cześć :) ostatnio zgłosiłem do Qnapa parę zgłoszeń dla aplikacji androidowej i desktopowej, a wszystko dotyczyło rzeczy drobnych, ale w mojej ocenie wręcz elementarnych, które mogą tych wymagających irytować. Moje zgłoszenie dotyczyło: Android - sortowanie w albumach i galerii jest...