Recent Content by stan924

  1. S

    Pomoc Montowanie QNAP-112P w Dreambox-800-HD-SE

    Wszystko zadziałało. Problem leżał w samym QNAP-e. Nie żeby coś nie tak było ze sprzętem tylko jakoś nigdzie nie jest wprost opisany podobny przypadek. Zrobiłem tak: Najpierw montowanie dysku z poziomu Dreamboxa (udział NFS) później QNAP i: Panel sterowania Foldery współdzielone Folder...
  2. S

    Pomoc Montowanie QNAP-112P w Dreambox-800-HD-SE

    Hmm..... może źle opisałem o co chodzi. Dreambox ma możliwość zarządzania udziałami sieciowymi. Wykrywa QNAP-a. Może to być udział NFS lub CIFS (nie łapię o co tu chodzi ale podobno ma być CIFS) Udział da się zaktywizować ale nie montuje się jako dysk a powinien. Za cienki bolo jestem w tych...
  3. S

    Pomoc Montowanie QNAP-112P w Dreambox-800-HD-SE

    Usiłuję podmontować dysk sieciowy do DM800. Nie wychodzi coś. Niby wszystko wygląda poprawnie ale niestety tak nie jest. Nie widzę ani folderów ani plików. Przeczytałem trochę na ten temat ale nic konstruktywnego z tego nie wynikło. Najlepiej byłoby pewnie w sposób ręczny wpisać coś tam...
  4. S

    Ukłony dla wszystkich

    Witam. Jestem od kilku dni posiadaczem (tak, posiadaczem bo do użytkownika to jeszcze daleko) QNAP-112P. To taka przesiadka z Air-Life 6500FS. Sprzęty reprezentują zupełnie inną ligę. Mam nadzieję, że wcześniej czy później uda mi się opanować nowy sprzęt na tyle by pracował w miarę tak jak tego...