Recent Content by Stanleyc600

  1. S

    Pomoc Pobieranie Torrentów

    ok. a da się odczytać hasło zapisane w pliku konfiguracyjnym transmission mam wrażenie że błędnie są ustawione parametry przepustowości w pliku ale hasła nie pamiętam... Witam. A wiec tak ogarnąłem temat. Sciaga jak należy ale.... jak zmienić folder na inny. a dokładniej mówiąc inny dysk...
  2. S

    Pomoc Pobieranie Torrentów

    Resumując nie zainstaluje tego na moim qnapie... zatem inny klient ??
  3. S

    Pomoc Pobieranie Torrentów

    Ok ale nie ma tam innych plików....index · QNAP Club Repository Pool: pool.qnapclub.pl Pod tym adresem są tylke te.. ?
  4. S

    Pomoc Pobieranie Torrentów

    rtorrent_0.9.6-0106-170106_x86_64.qpkg oraz rtorrent_0.9.6-0422_x86.qpkg
  5. S

    Pomoc Pobieranie Torrentów

    Ok dziękuje ... A jak to cudo zainstalowac :) sciagnalem plik qpkg ale niestety wyskakuje komunikat że się nie udalo... ??
  6. S

    Pomoc Pobieranie Torrentów

    Czyli lepiej zainstalować rtorrent?
  7. S

    Pomoc Pobieranie Torrentów

    Ok dziękuje za sugestię. A odpowiadając na moje pierwotne pytanie ? Da się jakoś ustawić transmission lepiej żeby wyciągało lepsze wyniki?
  8. S

    Pomoc Pobieranie Torrentów

    Czyli ten model nie wyciagnie wiecej przez ten procesor? Mam go rok, wymiana jest bezsensowna..
  9. S

    Pomoc Pobieranie Torrentów

    Witam. Zostałem oświecony :) światłowodem. Mam super szybki net i chciałbym to podłączyć pod Qnap'a. MAm zainstalowany Transmission ale on wolno działa max 7M a łącze mam 200. Czyli jakies 3-4 razy za wolno . Czy da się zmienić na inny program który również mógłby być obsługiwany zdalnie przez...