Recent Content by staszek2019

  1. staszek2019

    Pomoc Transfery z wykorzystaniem QNA_QNAT310G1T

    Hej Ice, Blackmagic w najnowszej wersji, sprawdzam na różnych dyskach, wewnętrznym i zewnętrznych, transfery wyglądają miarodajnie (w załączeniu zrzuty z różnych pomiarów). Zauważyłem pewną anomalię, mianowicie pierwszy pomiar zapisu w Blackmagic jest zawsze wolniejszy, następne w serii są...
  2. staszek2019

    Pomoc Transfery z wykorzystaniem QNA_QNAT310G1T

    Cierpliwy jestem i grzecznie czekałam i wciąż czekam...Twoja odpowiedź niczego nie wniosła do tematu, zwykła manifestacja w odwiecznym konflikcie win-mac users. Wsparcie QNAP ma już dwa moje tematy otwarte i nie mogą sobie bidule poradzić. Widząc Twoją odpowiedź, zacząłem się zastanawiać, czy to...
  3. staszek2019

    Pomoc Transfery z wykorzystaniem QNA_QNAT310G1T

    Bardzo dziękuję za konstruktywną odpowiedź...wszyscy na tym forum są tacy szczodrzy do pomocy, czy tylko Administratorzy?
  4. staszek2019

    Pomoc Transfery z wykorzystaniem QNA_QNAT310G1T

    Witam wszystkich, jestem użytkownikiem modelu qnap 453BT3. Parę miesięcy temu straciłem możliwość komunikowania się po TB3 i używania szybkiego transferu w/r, który wynosił ok 590-630MB/s. Sprawa była i jest ponoć w toku w centrum dowodzenia QNAP-a. Ponieważ szybkie połączenie jest mi...
  5. staszek2019

    Witam wszystkich QNAP'owiczów

    Jak w tytule, chciałem przywitać się ze wszystkimi...miłego dnia i do usłyszenia.