Recent Content by Synerg

  1. Synerg

    Pomoc Udziały oparte na dostępie ABSE i ABE

    Może ktoś z forumowiczów pomoże nam rozwiązać tą zagadkę ?
  2. Synerg

    Pomoc Udziały oparte na dostępie ABSE i ABE

    Sorka ze tak późno odpisuję ale do dziś nie mam pojęcia jak to zrobić i nikt na forum nie potrafi rzucić jakieś wskazówki co trzeba sprawdzić jak będziesz miał jakiś pomysł to podrzuć info.
  3. Synerg

    Pomoc Udziały oparte na dostępie ABSE i ABE

    Sorka zapomniałem załączyć link do tutoriala Link: https://www.youtube.com/watch?v=nWvIjy_HfEQ&feature=emb_logo Jest szansa na pomoc z waszej strony jak to poprawnie ustawić ?
  4. Synerg

    Pomoc Udziały oparte na dostępie ABSE i ABE

    Witam, Próbuje ustawić udziały oparte na dostępie ABSE i ABE dla uzytkowników stworzyłem 2 foldery testowe żeby tą funkcję przetestować efekt mam taki że jak przy róznych ustawieniach nie mogę ukryć folderów dla wybranego użytkownika, użytkownik widzi wszystkie foldery i jak kliknie wybrany...
  5. Synerg

    Pomoc TS 251 - brak widoku w zakładce sieć i przełącznik wirtualny

    Witam, Co może być przyczyną że nie widzę nic w tej zakładce jak w załączniku? a może wystarczy zrobić reseta żeby to wróciło ? Tylko którego reseta żeby nie rozpierniczyć danych na qnapie. Dzięki za podpowiedź.
  6. Synerg

    Pomoc Qsync czy zrobi synchronizację folderów i plików pomiędzy dwoma QNAPAMI

    A skąd mogę pobrać bo w Qnapie aplikacje nie ma ? i czy na TS 251 będzie działać
  7. Synerg

    Pomoc Qsync czy zrobi synchronizację folderów i plików pomiędzy dwoma QNAPAMI

    Witam, Siedzę już chwilkę i próbuję zrobić synchronizację pomiędzy Qnapem A i B za pomocą aplikacji Qsync mam pewną zagwozdkę. 1.Jak ustawię synchronizację pomiędzy Qnapem A i B wszystko fajnie się synchronizuje tylko że w folderach i podkatalogach nie ma plików :) 2.Jak ustawię...
  8. Synerg

    Pomoc Ukrywanie ikon

    Tak o to mi chodziło dziękuję bardzo a może wiesz jeszcze jak ukryć ten drugi folder Snapshot ?
  9. Synerg

    Pomoc Ukrywanie ikon

    Witam, Proszę o podpowiedź jak mogę ukryć ikony kosza itd. jak na załączonym pliku.
  10. Synerg

    Pomoc Przywrócenie katalogu homes qnap ts-251

    Ok jutro robię już to na docelowym dysku. Dziękuję jak na razie.
  11. Synerg

    Pomoc Przywrócenie katalogu homes qnap ts-251

    Ok jutro sprawdzę bo naprawdę jestem zdeterminowany tym co narobiłem przez głupotę wywalając cały /homes w kosz. A możesz zobaczyć na załącznik czy o ten przycisk chodzi BROWSE/RECOVER ( to jest partycja na moim kompie ale jutro sprawdzę na dysku qnapa)
  12. Synerg

    Pomoc Przywrócenie katalogu homes qnap ts-251

    Tak ten dysk działa poprawnie i został wymontowany z żeby odzyskać katalog /homes który z palca wywaliłem do kosza i chcę go odzyskać ale nie wiem jak, może masz jakiś pomysł.
  13. Synerg

    Pomoc Przywrócenie katalogu homes qnap ts-251

    Witam, Narobiłem sobie trochę bałaganu i usunąłem do kosza katalog /homes gdzie były katalogi użytkowników i tam każdy miał swoje ważne pliki. Moje pytanie brzmi następująco w jaki sposób można przy pomocy programu R-Studio bądź innego przywrócić katalog /homes z plikami. Pozwoliłem sobie...
  14. Synerg

    Pomoc Konfiguracja webDAV i outlook 2016 kalendarz

    Koledzy, prze klikałem neta i nie mogę znaleźć informacji jak połączyć kalendarz outlooka z qnapem webDAV chodzi o to aby z kalendarza mogło korzystać online około 10 osób w firmie dziękuję za podpowiedzi.
  15. Synerg

    Pomoc Windows serwer 2008 & QNAP TS-251 wysyłka kopia plików

    1. Z poziomu windowsa wchodzę na magazyn dodaję foldery kopiuję i usuwam działa :) 2. Prawa dostępu z poziomu Qunapa czy windowsa sprawdzić ? ps. Tak sobie patrzę w prawa dostępu z Poziomu Win na Magazyn i mam prawa dostępu nie odziedziczone