Recent Content by szczudlo

  1. szczudlo

    Pomoc Utrata danych QNAP TS 251 - pomoc w odzyskaniu zawartości dysku

    Wiesz nawet nie wiem dlaczego tak zrobiłem :) zaraz poprawię sorki.
  2. szczudlo

    Pomoc Utrata danych QNAP TS 251 - pomoc w odzyskaniu zawartości dysku

    Zapuściłem skan, teraz czekam... Dzięki za zainteresowanie tematem. Dam znać co wyszło. Zakończyło się skanowanie, dodaje screena do podglądu, jaki następny krok mam zrobić? Widać, że jest dużo plików tylko jak je odzyskać?
  3. szczudlo

    Pomoc Utrata danych QNAP TS 251 - pomoc w odzyskaniu zawartości dysku

    Wersja oprogramowania Firmware: qnap odłączony dysk wyjęty, jednak wersja najnowsza aktualizacja zrobiona 27 marca. Model serwera: QNAP TS-251 Witam szanowne grono. Mam niemały problem, sprawa wygląda następująco. Posiadam qnapa TS 251 jako dysk sieciowy w domu, wszystkie rodzinne zdjęcia z...
  4. szczudlo

    Pomoc Qnap jako dysk zewnętrzny do Tv

    Oczekiwałem innej odpowiedzi, myślałem że sprzęt za takie pieniądze nie będzie miał tak banalnych problemów, niestety wzmianka o TS 251A niewiele mi tutaj pomaga. No cóż pozostaje mi zainwestować w kolejny dysk. No chyba, że jeszcze ktoś ma inny pomysł, może jednak jest jakieś światełko w...
  5. szczudlo

    Pomoc Qnap jako dysk zewnętrzny do Tv

    Cześć Jestem posiadaczem qnap TS-251. Chciałem się dowiedzieć, czy można ten serwer podpiąć do telewizora pod gniazdo USB jak zwykły dysk zewnętrzny? Teraz serwer jest widoczny w TV w otoczeniu sieciowym, i wszystko jest ok tylko niestety nie mogę nagrywać programów telewizyjnych, ponieważ tv...