Recent Content by szydlo.marek

  1. szydlo.marek

    Pomoc Dysk pracuje, brak możliwości połączenia. Problem wraca "co jakiś czas". Wymaga resetu włącznikiem

    Dokładnie. Wyłączanie na twardo to nie rozwiązanie, a dysk do którego nie można się dostać jest bezużyteczny. Mam nadzieje, że to co zrobiłeś pomoże.
  2. szydlo.marek

    Pomoc Dysk pracuje, brak możliwości połączenia. Problem wraca "co jakiś czas". Wymaga resetu włącznikiem

    Dzień dobry, nie, nie udało mi się rozwiązać problemu żadną metodą poruszaną w tym wątku. Nie zdecydowałem się jedynie na wymianę dysku ani zakup ups jak proponował ktoś powyżej. Urządzenie mam powyżej 2 lat więc reklamacja odpadała. Znalazłem inne rozwiązanie, które sprawdza się względem moich...
  3. szydlo.marek

    Pomoc Dysk pracuje, brak możliwości połączenia. Problem wraca "co jakiś czas". Wymaga resetu włącznikiem

    Póki co ustawiłem harmonogram codziennego wyłączania o 21 i włączania o 5 rano tak by każdego dnia, przy dużej ilości transferowanych plików, cały system miał szansę się zamknąć i rozwiązać ewentualne, nawarstwione z jednego dnia błędy. Nie wiem czy to ma szansę bezpośrednio wpłynąć na...
  4. szydlo.marek

    Pomoc Dysk pracuje, brak możliwości połączenia. Problem wraca "co jakiś czas". Wymaga resetu włącznikiem

    Jeśli blokada dostępu do dysku nie jest spowodowana brakiem prądu to co ma do tego UPS? Ostatnia sytuacja, brak dostępu do dysku, który spowodował, że napisałem ten post nastąpił bez czynników zewnętrznych.
  5. szydlo.marek

    Pomoc Dysk pracuje, brak możliwości połączenia. Problem wraca "co jakiś czas". Wymaga resetu włącznikiem

    Nie wiem czy dobrze rozumiem odpowiedzi. Nie mam UPS, niestety. Przerwy w dostawie prądu są bardzo rzadkie. NAS samoczynnie się nie restartuje. W przypadku poprzednich problemów restartowałem go przyciskiem. W dniu wczorajszym zrestartował się z powodu braku prądu. Tak jak napisałem, w poście...
  6. szydlo.marek

    Cześć!

    Witam wszystkich :)
  7. szydlo.marek

    Pomoc Dysk pracuje, brak możliwości połączenia. Problem wraca "co jakiś czas". Wymaga resetu włącznikiem

    Dzień dobry, Co jakiś czas mam powracający problem. Dyski pracują, słychać je. W normalnych okolicznościach nie są słyszalne. Będąc w ramach sieci wifi do której kablem do routera jest podpięty dysk w żaden sposób nie mogę się połączyć z urządzeniem. Zarówno poprzez adres ip czy myqnapcloud...