Recent Content by teo32

  1. teo32

    Download [Stable] QTS 4.3.4.0569 build 20180501 | ARM & x86

    No i jeszcze cyferki się zmieniły:) czytaj wersja [emoji14] Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka
  2. teo32

    Przedstawiam

    Wysłać pudełko czekoladek merci :) Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka
  3. teo32

    2x ironwolf 2Tb używane 2 miesiace

    Na allegro masz wystawione za dwa 490zł z przesyłką gratis To pojechałeś z tą promocją dla forumowiczów (540zł):Dumny:
  4. teo32

    Pomoc Kamera Sunba

    W niedziele będę w domu to zrobię Ci zestaw zdjęć . Muszę poszukać fajnej modelki do nocnej sesji żeby przetestować ostrość oka kamery. :) Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka
  5. teo32

    Pomoc Kamera Sunba

    - Płaciłem z góry ( nie ma opcji za pobraniem) - Gwarancja niby jest . Nie musiałem z niej korzystać więc trudno mi powiedzieć czy działa i jak działa. - Ogólnie w skali 5 punktowej mogę dać 4 . Nie jest to kamera za 5-6 tys więc z drugiej strony nie ma co wymagać ale robi co do niej należy . -...
  6. teo32

    Pomoc Poszukuję postu w którym był test kamery obrotowej (załączone zdjęcie zbliżenia na gołębie)

    Udzielamy pomocy - Kamera Sunba Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka
  7. teo32

    Jakby ktoś pytał to 10 kwietnia dostaniecie to...

    No i mamy 10 kwietnia i co dalej ...... ? Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka
  8. teo32

    Pytanie do spostrzegawczych, co nowego...

    Tapeta :Dwygrałem wycieczkę czy nowego qnapa? :lol:
  9. teo32

    Pomoc Kamera Sunba

    Kamerę kupiłem z linku który wcześniej podałem . Cło płacisz według tabeli i faktury którą wystawi Ci sprzedawca. Dobrze jest zwrócić uwagę sprzedającemu żeby koszty wysyłki były uwzględnione na fakturze. Urząd celny się czasem czepia jak nie ma. Wartość sprzętu na fakturze możesz uzgodnić ze...
  10. teo32

    Pomoc Kamera Sunba

    To wiem,(ONVIF) bardziej mi chodziło jak kamera sprawuję się w boju :) Ale teraz to już nie istotne bo kupiłem i sam sprawdzę wręcz nawet powiem że od wczoraj jest zamontowana i nawet się kręci :) Zdjęcia: 1) sprawca zamieszania (komfortowy wypoczynek przed zawiśnięciem :) ) 2) Katedra...
  11. teo32

    Wiedza Xopero Free Forever

    Na stronie xopero opcja "pobierz teraz" chyba nie dział albo mam pomroczność. Albo maile nie są wysyłane z automatu po wpisaniu adresu .
  12. teo32

    Pomoc Kamera Sunba

    Czy ktoś posiada może taką kamerę jak w linku: 601PoE Audio 2MP1080P 20 Optical Zoom Laser IR Cut Night Vision Outdoor Waterpoorf High Speed IP Security PTZ Dome Camera ONVIF-in Surveillance Cameras from Security & Protection on Aliexpress.com | Alibaba Group i może mi powiedzieć jaka jest z...
  13. teo32

    Pomoc Podmiana dysku systemowego

    Dysk i tak muszę zmienić bo testowy ma już ponad 25tyś godzin przepracowanych i było by mało roztropnie stawiać na tym system . Dysk ssd 1TB nówka sztuka trafił mi się za nie duże pieniądze więc było grzechem go nie kupić. Na systemowym oprócz systemu będą dwie wirtualki
  14. teo32

    Pomoc Podmiana dysku systemowego

    Witam mam pytanie może nawet banalne :) zamierzam zmienić dysk systemowy na ssd ,nauczony przykładem @badziewiak wybrałem wspierany przez qnap (co by nauka nie poszła w las) Po miesiącu zabawy rożnymi opcjami konfiguracji itp przyszedł czas żeby w końcu załadować dyski i ruszyć do przodu ...