Recent Content by thorfin

  1. T

    Problem z serwerem www

    może już sobie poradziłeś ale wydaje mi się że masz wprowadzony zły port do zarządzania urządzeniem. wejdź w "Administracja systemu >> ogólne" i sprawdź "Port panelu zarządzania:" powinno być 8080
  2. T

    Apache i dodatkowe moduły

    witam mam takie pytanko. do prawidłowej pracy aplikacji webowej GLPI potrzebuje aby apache obsługiwał logowanie z domeny windows z tego co wyczytałem potrzebny jest do tego moduł "mod_NTLM". Czy wiecie może jaka jest możliwość aby doinstalować ten moduł do apacha, a może wystarczy go tylko...
  3. T

    Sony PlayStation 3

    w niedziele kupowałem PS3 w mediaexpert z 3 grami w komplecie ~1550zł pozdrawiam
  4. T

    TS-219 i AD

    no chyba zadziałało: Problem polegał na tym że QNAP nie dodaje komputera w usłudze AD aby połączyć QNAP z AD musiałem najpierw na kontrolerze domeny utworzyć komputer o nazwie urządzenia QNAP i dopiero można było połączyć się z domeną pozdrawiam
  5. T

    TS-219 i AD

    witam nie jestem pierwszym na forum który ma problem z AD jednak nic co tu wyczytałem mi nie pomogło ciągle mam "Błąd ustawień sieci Microsoft. Proszę sprawdzić serwer DNS, nazwę domeny, nazwę użytkownika i hasło do logowania do domeny." więc mam pytanko w jakiej formie wpisujecie dane o AD...