Recent Content by tis7

  1. T

    Pomoc Migracja na RAID 1 - co się zmienia

    Korzystam z HybridDesk (Kodi) i co jakiś czas mam problem z połączeniem się przez Qremote. Muszę restartować HybridDesk (czasami kilkukrotnie). Chciałem też zacząć korzystać z nowszego Kodi.
  2. T

    Pomoc Migracja na RAID 1 - co się zmienia

    Zastanawiam się czy przechodząc na firmware 4.4.2 nie zrobić konfiguracji od nowa na jednym dysku (obecnie mam RAID 1). Później zgrać dane z drugiego dysku i zrobić RAID 1 na nowo.
  3. T

    Pomoc Migracja na RAID 1 - co się zmienia

    Rozmiar wolumenu zmniejsza się?
  4. T

    Pomoc Migracja na RAID 1 - co się zmienia

    Czy w przypadku migracji z jednego dysku na RAID 1 dzieje się coś więcej jak skopiowanie wszystkich danych na drugi dysk?
  5. T

    Download [Stable] QTS 4.3.6.1154 build 20191212

    https://eu1.qnap.com/Storage/TS-X53II/TS-X53A_20191212-4.3.6.1154.zip Not Found The requested URL /Storage/TS-X53II/TS-X53A_20191212-4.3.6.1154.zip was not found on this server.
  6. T

    Pomoc Kodi - interfejs webowy

    Interfejs webowy jest uruchomiony. Domyślny port to 8189. Nie zmieniałem go. Łączę się z przeglądarki Firefox z linuxa. Chciałbym spróbować znaleźć przyczynę tego problemu. Gdzie można znaleźć jakieś logi? Aplikację na telefon postaram się sprawdzić.
  7. T

    Pomoc Kodi - interfejs webowy

    Witam, Mam zainstalowane Kodi 17.5.0.0 z QnapClub i przy każdej próbie wejścia na interfejs webowy z przeglądarki aplikacja samoczynnie się zamyka. Strona zaczyna się wczytywać, pojawia się cześć grafik i na tym koniec. Ten sam problem występuje z oficjalną aplikacją Qnap'a HD Player 17.6.1...