Recent Content by tkt

  1. tkt

    Pomoc The system is unable to save your settings - a wcześniej Added IP to ban list

    Zastanawia mnie dlaczego dostałem tyle tysięcy powiadomień na ten temat. Czy to także zbieg okoliczności? od 1:30 do 7:30 co sekundę
  2. tkt

    Pomoc The system is unable to save your settings - a wcześniej Added IP to ban list

    Witam, dziś w nocy pojawił się pewien problem na moim TS-231. Otóż od godziny 1:30 co sekundę dostawałem powiadomienie na aplikację mobilną o takiej treści: Ostrzeżenie 2016/11/26 07:23:02 System 127.0.0.1 localhost [Security] Added IP: [91.201.236.158] to ban list forever. Taka sytuacja była...
  3. tkt

    Pomoc UPnP przestało działać

    Może to komuś pomoże, ale mnie pomogło wyłączenie upc wifree na stronie upc. Zanim to wyłączyłem upnp działało jakieś 6-12 godzin i pózniej musiałem zaznaczać od nowa. Po wyłączeniu wszystko działa nieprzerwanie od 2 tygodni. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  4. tkt

    Witam, ts-231

    Witam Jestem użytkownikiem (od dwóch dni) QNAP'a TS-231. Przeraża mnie ogrom funkcji w tym urządzeniu (nie mam na co dzień styczności z informatyką) i czuje, że duuuużo nauki przede mną :-(
  5. tkt

    Pomoc DLNA TS-231 - przestał działać

    Witam, też jestem 'szczęśliwym' posiadaczem TS-231 od dwócch dni, z tą jednak różnicą że na razie się uczę na dysku 250GB (a 3TB już do mnie jedzie). Jest to mój pierwszy NAS i nie mam porównania, ale skoro sprzęt za 700 zł działa tak jak działa i jest to budżetówka... to boję się pomyśleć jak...