Recent Content by tomasz.br

  1. T

    Pomoc Antywirus QNAP TS-228 problem z aktualizacją

    Czyli ręcznie się da, albo się nie da?
  2. T

    Pomoc Antywirus QNAP TS-228 problem z aktualizacją

    Jaki jest aktualny sposób na ręczne pobieranie paczek i instalowanie na QNAP TS-421U? Nie mogę znaleźć na stronie ClamAV plików main.cvd, daily.cvd ...
  3. T

    Pomoc Malware Remover: Removed high-risk malware. Change all user account passwords immediately

    Z jednej strony to dobrze, że fałszywy alarm, ale z drugiej czasu i nerwów nie zliczysz... Przy okazji jak faktycznie powinna wyglądać procedura postępowania po wykryciu zagrożenia na QNAP NAS?
  4. T

    Pomoc Malware Remover: Removed high-risk malware. Change all user account passwords immediately

    To nic nie zmieniło. Odinstalowałem, zrestartowałem NAS, zainstalowałem ponownie i cały czas to samo... Występuje jakiś problem z aplikacją Cloud Back Sync 2.1.670. Niby zaktualizowana, a po restarcie NAS chce się aktualizować znów i znów i znów, a pozostaje dalej w tej samej wersji.
  5. T

    Pomoc Malware Remover: Removed high-risk malware. Change all user account passwords immediately

    Odpisali coś? U mnie ten problem pojawił się w sobotę i walczę bezskutecznie...