Recent Content by tomerd

  1. tomerd

    Pomoc MyQnapCloud - brak dostępu do internetu

    Dzięki za wskazówkę Chcę się dostać do panelu admina qnap po SSL (nie do serwera strony www). Właśnie ustawiłem przekierowanie na porcie 443. Tego rzeczywiście nie miałem. Po kilku minutach od ustawienia przekierowania dostaję się do strony logowania do panelu admina :) Dzięki wielkie za pomoc :)
  2. tomerd

    Pomoc MyQnapCloud - brak dostępu do internetu

    Dzięki za podpowiedź ale to nie to. Adres jest publiczny. To co zrobiłem, to: 1. Wyłączyłem w router UPNP 2. Skonfigurowałem przekierowanie portów i dostaję się do QNAP po http: a) IP_ZEWN:8080 - dostaję stronę logownania QNAP b) http://nazwa.myqnapcloud.com:8080 - też się dostaję koniecznie z...
  3. tomerd

    Pomoc MyQnapCloud - brak dostępu do internetu

    Cześć Prośba o pomoc. Jestem zarejestrowany w MyCnapCloud, posiadam przekierowane porty (UPNP) włączone w QNAP i na Routerrze jednakże nie mam możliwości skonfigurowania QNAP w ten sposób by łączyć się w nim internecie. Łączność przez internet w MyQnapCloud po wykonainiu "test" jest negatywny...
  4. tomerd

    Pomoc wzrastające użycie procesora - co to może być ?

    Kolega sugerował przy uciętym logu: "poza tym - log jest ucięty , na przyszłość zrób tak ps -ef | grep -vF '[' > /share/Web/ps.txt , dzięki temu będziesz mógł pobrać log z serwera WWW Qnapa (domyślnie włączony) wchodzać w http://IP_QNAP/ps.txt"
  5. tomerd

    Pomoc wzrastające użycie procesora - co to może być ?

    Teraz jakby sie uspokoiło. Na windzie był tylko daemon tools i winrar, chrome (nie odpalony), qsync (nie skonfigurowany jeszcze). W tej chwili wygląda to tak jak na załączonych obrazkach:
  6. tomerd

    Pomoc wzrastające użycie procesora - co to może być ?

    Update. Wykonałem raz jeszcze restart i zaczynałem od czystego systemu. Najpierw zainstalowałem QSYNC i popracowalem tak godzinke i nie było problemu. CPU z właczonym QSYNC dawał wynik około 20-30%. Kolejny był Virtualization Station z Win7. Odpalenie Windy spowodowało wzrost CPU którhy nie...
  7. tomerd

    Pomoc wzrastające użycie procesora - co to może być ?

    Wielkie dzięki W nocy wykonane reset settings i robię konfiguracje od nowa :) Po instalacji QSYNC i WIN7 na wirtualce Procesor podskoczył 75% do 94% i tak samo RAM na poziomie 75% pracuje (2x4 Giga w puszce). Po wymuszeniu zamknięcia WIN7 w virtualization station CPU nadal 75% a RAM spadł do...
  8. tomerd

    Pomoc wzrastające użycie procesora - co to może być ?

    Dzięki wielkie. W pierwszej kolejności usuwam: ResilioSync - usunięte skutecznie MediaLibrary, AFR, MYUPNPSVR - nie odnajduję w AppCenter... Czy to jest gdzieś dostępne? Jak inaczej to usunąć? Z aplikacji QNAP do muzyki nie korzystam ale do zdjęc i filmów owszem. Wolałbym pozostawić. Przejrzę...
  9. tomerd

    Pomoc wzrastające użycie procesora - co to może być ?

    PID Uid VmSize Stat Command 1 admin 1844 S init 2 admin SW [kthreadd] 4 admin IW< [kworker/0:0H] 6 admin IWN [mm_percpu_wq] 7 admin SW [ksoftirqd/0] 8 admin IW [rcu_sched] 9 admin IW [rcu_bh]...
  10. tomerd

    Pomoc wzrastające użycie procesora - co to może być ?

    Hej Podpinam się pod ten temat. U mnie też wysokie zużycie procesora. Podsyłam ps aux. Może ktoś podpowie? .. w poście poniżej
  11. tomerd

    Cześć wszystkim! :)

    Cześć :)
  12. tomerd

    Pomoc Windows 7 nie widzi mojego Qnap

    <-- UWAGA! Treść tej notatki usuń przed publikacją swojego pytania! --> W tym miejscu przywitaj się oraz przedstaw swoje pytanie szczegółowo opisując czego ono dotyczy. Aby pytanie stało się bardziej klarowne i zrozumiałe dla użytkowników, możesz je zilustrować za pomocą zdjęć. W tym celu utwórz...