Recent Content by toomas08

  1. T

    Pomoc Dostęp przez LAN tylko po podaniu IP

    Problem rozwiązałem. Okazało się że trzeba poprawnie ustawić WINS na serwerze. Dziwne bo działało ale najwidoczniej ostatnia aktualizacji oprogramowania coś zmieniła.
  2. T

    Pomoc Dostęp przez LAN tylko po podaniu IP

    Witam. Proszę o pomoc. Mam TS-253pro i jakiś problem się pojawił. Komputery w LAN nie widzą serwera po nazwie a jedynie po jego IP. Do tej pory miałem zmapowane dyski i ścieżka była np. \\SERWER\.... teraz to nie działa ale jak zrobię po IP czyli \\192.168.0.111\... to działa i dostęp jest. Czy...
  3. T

    Pomoc Case conflict dodawane do nazwy plików

    U mnie cały czas jest. Oprogramowanie mam aktualne.
  4. T

    Pomoc Case conflict dodawane do nazwy plików

    U mnie też coś takiego się zaczęło dziać i szukam odpowiedzi.
  5. T

    Pomoc Photo Station i folder Camera Upload

    Teraz tak pozmieniałem ale nic to nie zmieniło..zdjęć dalej nie widać w PS
  6. T

    Pomoc Photo Station i folder Camera Upload

    W ustawieniach PS mam takie foldery Camera Uploads jest w katalogu /home więc zakładam, że powinien być widoczny w Photo Station
  7. T

    Pomoc Photo Station i folder Camera Upload

    po zalogowaniu oczywiście :) W File Station widać to: W Photo Station to czyli nic :)
  8. T

    Pomoc Photo Station i folder Camera Upload

    No mam prawa:) W File Station widze wszystko w tym katalogu ale w Photo Station się nie pokazują zdjęcia.
  9. T

    Pomoc Photo Station i folder Camera Upload

    Witam. Czy to normalne, że w Photo Station w kolekcji prywatnej nie widać zdjęć będących w katalogu Camera Uploads?
  10. T

    Pomoc Ukrywanie folderów nieudostępnianych

    Witam. Mam taki problem. Katalog główny z podkatalogami: A --podkatalog --podkatalog ... itd Dostęp dla jednego użytkownika mam ustawiony tylko do jednego podkatalogu i to wszystko działa. Ale czy jest jakaś opcja która ukryła by w FileStation katalogi które są nieudostępnione? Dostęp przez...
  11. T

    Pomoc QSYNC - synchronizacja z katalogu /home

    Witam. Proszę o małą pomoc. Mam problem z Qsync. Tworzę katalog udostępniony /homes/user/test na NAS i potem paruję go na desktopie z katalogiem c:\użytkownicy\user\Test no i niestety program Qsync się na nim zawiesza zmienia ikonę na czerwoną i przestaje działać. Czy są jakieś ograniczenia w...
  12. T

    Pomoc Cloud Drive Sync i ukryty folder Qsync

    Witam wszystkich. Czy ma ktoś jakiś sposób na zsynchronizowanie poprzez Clud Drive Sync ukrytego folderu Qsync? Pomiędzy laptopem a NAS wykorzystuję synchronizację właśnie za pośrednictwem Qsync. Wszystko działa i jestem zadowolony. Chciałem jednak część plików zsynchronizować też z mom kontem...
  13. T

    Pomoc Qsirch i Java

    Dzięki pomogło. Dopiero reinstalacja obu programów pomogła. Można zamknąć.
  14. T

    Pomoc Qsirch i Java

    nie działa...włączałem, wyłączałem JRE i nadal jest coś takiego