Recent Content by waltman

  1. W

    Pomoc TS-251 nie widać wykorzystania przydziału

    Dzień dobry, Mam problem tego typu, że nie NAS nie pokazuje wykorzystania przydziału dla poszczególnych użytkowników. Część użytkowników ma przydział z grupy, część ustawiony indywidualnie czy też bez limitu, ale wykorzystanie jest 0 MB. Widać tylko rozmiar i liczbę plików poszczególnych...
  2. W

    Pomoc Starsza wersja oprogramowania QTS do TS-251 - skąd pobrać

    Witam, ponownie, Wgranie ver. 4.5.4.2374 pomogło, ale na parę dni, a potem problem znów powrócił. Już miałem wysyłać NASa na płatną naprawę, ale przez wysyłką podstawiłem inny zasilacz. To i pewnie on był przyczyną, bo minęło już ponad 2 tygodnie i jak dotąd serwer działa poprawnie.
  3. W

    Pomoc Starsza wersja oprogramowania QTS do TS-251 - skąd pobrać

    Chyba muszę spróbować wgrać 4.5.4.2374, bo wsparcie nie chce udostępnić ver. 5.0.0.2131.
  4. W

    Pomoc Starsza wersja oprogramowania QTS do TS-251 - skąd pobrać

    Dzięki za zainteresowanie. Kilka uzupełnień, aby uporządkować temat. 1. Sprawa z dostępem ciągnie się od połowy roku ubiegłego jak pisałem od softu ver. ver. 5.0.1.2145. Oczywiście problem zgłosiłem do Qnapa. Zaproponowali przywrócenie domyślnego hasła Admina, reset ustawień sieciowych oraz...
  5. W

    Pomoc Starsza wersja oprogramowania QTS do TS-251 - skąd pobrać

    Tak też zrobię, tylko napisałem wcześniej na forum w nadziei, że może u kogoś też taki objaw występuje.
  6. W

    Pomoc Starsza wersja oprogramowania QTS do TS-251 - skąd pobrać

    Jeśli chodzi o prośbę udostępnienia przez nich softu to jeszcze nie.
  7. W

    Pomoc Starsza wersja oprogramowania QTS do TS-251 - skąd pobrać

    Dzień dobry, Poszukuję starszej wersji QTS do TS-251 wesja starsza niż QTS 5.0.1.2145. Na stronie: TS-251 - Centrum pobierania jest tylko kilka najnowszych softów z tego roku. Chcę zrobić downgrade, ponieważ mam problemy z dostępnością zasobów NASa,a dokładnie nie mogę się zalogować z...
  8. W

    Pomoc po wczorajszym upgrejdzie Windows nie wyszukuje istniejących plików

    TS-251 U mnie jest jeszcze lepiej. Nie mogę się zalogować - wprowadzam login oraz hasło, pojawia się komunikat "Logowanie" i zwiecha - nic się nie dzieje. Dodatkowo nie można się dostać do zasobów użytkowników przez SMB przez co kopie systemów się robią. Ręczny restart NAS pomaga na kilka...
  9. W

    Pomoc Ostrzeżenie o zbyt wysokiej temperaturze dysków

    Zaktualizowałem do najnowszej wersji i problem zniknął. Ale zobaczymy, czy Qnap coś odpowie.
  10. W

    Pomoc Ostrzeżenie o zbyt wysokiej temperaturze dysków

    Napisałem. Dam znać, jak odpowiedzą.
  11. W

    Pomoc Ostrzeżenie o zbyt wysokiej temperaturze dysków

    Wczoraj nie miałem dostępu do NASa, ale dziś pomierzyłem temperatury w szafie i bezpośrednio na wylocie powietrza z wentylatora TS-251 - stopie Celciujsza, przy ręcznym ustawieniu obrotów na średnią prędkość oraz chłodzeniu inteligentnym. I wygląda to tak: fan RPM 2311 1075 CPU 30...
  12. W

    Pomoc Ostrzeżenie o zbyt wysokiej temperaturze dysków

    Tak, bo znów włączyłem inteligentne chłodzenie. Aktualnie przy 2230RPM na 43 szt. C. Albo coś poprzestawiali w tym inteligentnym chłodzeniu lub coś faktycznie dzieje się ze sprzętem.
  13. W

    Pomoc Ostrzeżenie o zbyt wysokiej temperaturze dysków

    Witam, Na wstępie prośba - jeśli nie ten dział, to proszę przenieść wątek do właściwego. Od jakiś paru dni zauważyłem, że monitorze zasobów pojawiło się ostrzeżenie, że temperatura dysku jest zbyt wysoka - upewnij się, że nas znajduje się w odpowiednio chłodzonym pomieszczeniu i sprawdź stan...