Recent Content by werbel

  1. werbel

    Pomoc Wysypał mi się QNAP TS-412

    W takim razie, jak będziesz w Szczecinie, to koniecznie się odezwij :)
  2. werbel

    Pomoc Wysypał mi się QNAP TS-412

    Silas, dzieki Twojej ogromnej pomocy odzyskałem dane... Wielkie dzieki. Zgodnie z obietnicą stawiam flaszkę:) Podeslij na pw namiary, gdzie ją wysłać.
  3. werbel

    Pomoc Wysypał mi się QNAP TS-412

    człowiek uczy się całe życie, a wnioski zazwyczaj wyciąga jak dostanie po d...e :)Dobra, zbieram sie. Musze dokończyć pakowanie. Mam nadzieję, że za ok 2 tygodnie będę mógł liczyć na pomoc, będzie więcej czasu i może Kolega wspomoże nieszczęśnika ze Szczecina. Pozdrawiam i mam nadzieję że do...
  4. werbel

    Pomoc Wysypał mi się QNAP TS-412

    do tej pory uważałem RAID za bezpieczny. Przymierzałem się kulkukrotnie do skopiowania danych na jakiś dysk, ale zawsze coś było ważniejszego, albo ważniejszego z punktu widzenia kobiety:)Część danych mam na lapie, a docelowo chciałem kupić drugi dysk 3TB i włożyć oba do qnapa jako raid1. Cóż...
  5. werbel

    Pomoc Wysypał mi się QNAP TS-412

    we Wro też będe, ale około 20.08jak by ktoś mi pomógł, a będę w okolicy, to co za problem wrzucić do auta? z drugiej strony, może lepiej odpuścić sobie trzepania dyskami i poczekać 2 tyg jak wrócę. i spróbować ponownie...
  6. werbel

    Pomoc Wysypał mi się QNAP TS-412

    niestety przy 10% pojawił się błąd. "Aktualizacja systemu zakończona niepowodzeniem. Sprawdz połączenie sieciowelub dokonaj aktualizacji ze strony internetowej panelu administracyjnego"piki, nie pliki :)d..pa: puściłem jeszcze raz i to samo.... jak pech, to pech.... może jest ktoś ze szczecina...
  7. werbel

    Pomoc Wysypał mi się QNAP TS-412

    Leci aktualizacja. Oby ostatecznie qnap wstał :)
  8. werbel

    Pomoc Wysypał mi się QNAP TS-412

    Disk /dev/mtdblock0: 0 MB, 524288 bytes 255 heads, 63 sectors/track, 0 cylinders Units = cylinders of 16065 * 512 = 8225280 bytes Disk /dev/mtdblock0 doesn't contain a valid partition table Disk /dev/mtdblock1: 2 MB, 2097152 bytes 255 heads, 63 sectors/track, 0 cylinders Units = cylinders of...
  9. werbel

    Pomoc Wysypał mi się QNAP TS-412

    79% i 3 dłuższe piki, po chwili jeszcze jeden. Reboot. 90% restartowanie systemu. Można się zalogować dosystemu z dyskiem tymczasowym. Qfindek pokazuje wersję 4.1.0. Wyłaczam qnapa i wkładam dyski, macierzowefinder wykrywa poprawniepojachałem kreatorem, bez konfiguracji dysku. chce poprawnie...
  10. werbel

    Pomoc Wysypał mi się QNAP TS-412

    aaaa, czyli tak jak podejrzewałem.... sorki, że sie dopytuje, ale spawa ma dla mnie za....ie duże znaczenie
  11. werbel

    Pomoc Wysypał mi się QNAP TS-412

    jeszcze sie nie odpalił do końca, ale qfinder zaczyna z nim gadać... jak się dogada jade z FWczy dobrze zrozumiałem: na dysk nagrać plik z update, czy z włozonym dyskiem zrobić update?
  12. werbel

    Pomoc Wysypał mi się QNAP TS-412

    ale nei bardzo wiem, jak była wersja ta poprzednia, bo rozumiem, że wgrać tą która była, jak wszystko działało, czy aktualną, najnowszą?
  13. werbel

    Pomoc Wysypał mi się QNAP TS-412

    nie bardzo rozumiem ptk2
  14. werbel

    Pomoc Wysypał mi się QNAP TS-412

    -nie wstał :( -ano przeprowadziłem -domyślałem się, że konfigi poszły ... na ryby -mam czysty dysk seagate 3tb podsumowując: jak najlepiej zrobić, aby zrobić i jutro móc pojechać na urlop odpoczywać a nie martwić się... widze, że powoli trzeba szykować flaszkę:)problem jest tego typu, że nie...
  15. werbel

    Pomoc Wysypał mi się QNAP TS-412

    Witam. Nie wiem co mnie podkusiło, ale zapragnąłem zrobić aktualizację. Aktualizacja niby się udała, system się zresetował i ... to było by na tyle. Po godzinie (może trochę wiecej) takiego stanu uznałem, że poszło coś nie tak i wyłaczyłem z guzika. Po ponownym podłączeniu system robił jeden pik...