Recent Content by Wezu

  1. Wezu

    Pomoc rtorrent new versions for armv7l platform

    Any updates on the armv8 ??
  2. Wezu

    Pomoc Samba i TV

    LG C9 webos 4.7.1
  3. Wezu

    Pomoc Samba i TV

    Wersja oprogramowania Firmware: Najnowsze Model serwera: QNAP TS-128A Czy jest możliwość udostępnienia folderów z mojego qnap'a do TV nie używając plex'a lub wbudowanego multimedia console? Aktualnie korzystam z plex'a z włączonym dlna i po prostu szybciej czasami znaleźć film niż mam...
  4. Wezu

    Pomoc Crontab edycja

    Ok już pomogło zamiast edytować crontab -e edytowałem przez vi /etc/config/crontab i zmiany zapisane. Dzięki za pomoc
  5. Wezu

    Pomoc Crontab edycja

    ogarnąłem edycje ale po komendzie crontab /etc/config/crontab zmiana cofa się do pierwotnej wersji i nie wiem jak to zapisać trwale bo rozumiem że po każdym restarcie qnap'a wróci do * 6 * * * /opt/filebot-node/task 5 zamiast pozostać 0 6 * * * /opt/filebot-node/task 5 dodam tylko że zamykając...
  6. Wezu

    Pomoc Crontab edycja

    chodzi mi o obsługę edytora vi ale dzięki za 'pomoc'
  7. Wezu

    Pomoc Crontab edycja

    Dalej mi to nie tłumaczy jak mam to zapisać, temat nic nie wnosi
  8. Wezu

    Pomoc Crontab edycja

    Wersja oprogramowania Firmware: 4.4.1.1117 Model serwera: QNAP TS-128A Witam potrzebuje pomocy w edycji crona, dodam tylko że jestem zielony w tym temacie. Korzystam z filebota i dodałem * 6 * * * /opt/filebot-node/task 5 aby automatycznie uruchamiał się o 6:00 rano ale zauważyłem że uruchamia...
  9. Wezu

    Pomoc Download Station 5, ustawienia, magnet -> Transmission

    DS5 kolego jest ubogie i nic więcej nie uzyskasz, ja używam go tylko jak chcę dodać coś zdalnie do pobrania ale czy to z komórki czy z laptopa a w domu używam transmission z pluginem na chrome i działa wszystko dobrze. Magnety jako tako mi nie działają ale jak masz na stronie 'Pobierz' torrent...
  10. Wezu

    Pomoc rtorrent new versions for armv7l platform

    any news on armv8 version?
  11. Wezu

    FAQ Compatible with QNAP NAS models/platforms (Hardware)

    Będzie dostępny dla ARMV8 (TS-128A) ?
  12. Wezu

    Witam

    Jestem nowym użytkownikiem modelu TS-128A.