Recent Content by wojciechk

  1. W

    reset zamiast restart :(

    Witam, Wczoraj popełniłem tragiczną pomyłkę, chciałem wykonać restart Qnapa 119, a wykonalem reset :( Mam pytanie czy istnieje możliwość przywrócenia danych, a najbardziej zależy mi na zdjęciach. Jeśli jest jakiś sposób to prosiłbym o podanie rozwiązania.
  2. W

    Problem z zapisem z kamer

    a jakie masz kamerki, może podałbyś dokładnie w które miejsca wpisać te parametry (testy administratora, hasło itp, może nawet wszystko krok po kroku) kamerki Edimax IC7000PTN i IC3010WG
  3. W

    Problem z zapisem z kamer

    Witam, mam 4 kamerki Edimax, są w sieci, i chciałbym ustawić im harmonogram nagrywania ale żeby zapis odbywał się w folderze utworzonym na qnapie. Loguje się na gunapie, tworze folder kamery (pełny dostęp) w ustawieniach kamery wskazuję folder gdzie ma być zapis i po kliknięciu record (w...
  4. W

    Problem z kamerami

    Witam, Sytuacja wyglada następująco: 4 kamery firmy Edimax, połączone wi fi, w wybieraniu opcji w stacji monitoringu nie ma tejże firmy i nie można ustawić kamer aby był pobierany z nich obraz. próbowałem na generic.jpg, ale nie tędy droga moje pytanie w jaki sposób móc korzystać z tych kamer...
  5. W

    Pozdrowienia z Warszawy

    Witam, J3estem z Warszawy, lubię trochę pogrzebać w rzeczach związanych z siecią serwerami itp ale raczej na prywatny mały użytek. Mam nadzieję, że uzyskam pomoc na moje pytania, a także, że będę mógł wspomóc swoją wiedzą.