Recent Content by Wojciechu

  1. Wojciechu

    Kupiłem nowy TS-963X ma niekompletną tackę

    W NASie gumki nie znalazłem. Zgłosiłem sprawę sprzedawcy: Komputronik.pl i po tygodniu mogłem w sklepie wymienić szufladkę na kompletną.
  2. Wojciechu

    Kupiłem nowy TS-963X ma niekompletną tackę

    Hej forumowicze. Kupiłem wczoraj w komputronik.pl TS-963X wkładam dziś dyski i taka nieprzyjemna niespodzianka: Sanki nr 5 nie mają jednej gumki amortyzującej Jakbyście radzili to załatwić ? Oczywiście nie chciałbym reklamować /oddawać urządzenia z tak błahego powodu.
  3. Wojciechu

    Kawa i papierosy 10GbE PCI-E Mellanox ConnectX-2 SFP+

    Witaj, bardzo interesujący wpis. Też przymierzam się do zestawienia takiego połączenia w domu, ale korzystając z wkładek światłowodowych. Na Ebayu są super ciekawe ceny, przykładowo 15 $ za wkładkę gbic. A Ty gdzie znalazłeś zestawy o których wspominasz (2 x karta + kabel = ~50$)? Może już...
  4. Wojciechu

    Witaj, centralo NASa :)

    Przez grzeczność nie zaprzeczę Bałagaan :)
  5. Wojciechu

    Witaj, centralo NASa :)

    Jestem technikiem informatykiem w firmie produkcyjnej. Interesuję się Qnapami jako serwerami plików i aplikacji, tych ostatnich zwłaszcza pod kątem współpracy grupowej. Bardzo też doceniam możliwości wirtualizacyjne na NASach.
  6. Wojciechu

    Nowa wersja QTS 4.2.1

    Jeśli ktoś wie, jak włączyć na Qnapie dostępną z menu kontekstowego pliku w Windowsie funkcję "previous version" aka "Poprzednie wersje" to proszę o podpowiedź. Chwalą się tym w wersji 4.2.1 ale nigdzie konkretów nie znalazłem.