Najnowsza aktywność yaroslavik

  • yaroslavik
    yaroslavik zareagował Lubię to Lubię to na post SiewcaRyżu w dyskusji TS-251+ wymiana na nowszy.
    Wyłącz transkodowanie albo płać za transkodowanie sprzętowe w plexpass + karta grafiki low power do transkodowania. To nie nadaje się do niczego mądrzejszego niż notatnik w Windows 10 ? Co ty tam robisz ? TS-453E, TS-464 Porównaj produkty Ja...
  • yaroslavik
    yaroslavik zareagował Lubię to Lubię to na post Silas Mariusz w dyskusji Aktualizacja Final release note 0.9.9-0020.
    Dear all, Please understand it was an while I was developing rtorrent. Within last update I will not provide instant support anymore. More you can find in release notes Rtorrent-Pro [x86_64] - Aktualizacje Thank you for understanding. If you...
  • yaroslavik
    yaroslavik zareagował Lubię to Lubię to na post SiewcaRyżu w dyskusji Pomoc Streamer sieciowy niewidoczny dla Qnapa.
    więc pozostaje zapytanie helpdesku czemu urządzenie nie jest widoczne :)
  • yaroslavik
    nas tylko lokalnie jest,firewall na qnapie wyłączony...
  • yaroslavik
    yaroslavik napisał nowy temat.
    Witam. Od jakiegoś czasu użytkuję streamerek sieciowy Ieast Audiocast Pro. Mój 453be nie znajduje go w sieci i nie pokazuje na liście do streamowania. Zainstalowane Media Streaming ADD,Multimedia Console,Music station. Zmuszony jestem korzystać z...
    • media.png
    • media1.png
    • media2.png