Recent Content by zbynekb

  1. Z

    XMail gets stalled (zasypja)

    Hi, czesc koledzy z Polski ludowej, I am running XDove on TS 209 II. The problem is that approximately every other day, the SMTP server (XMail) gets stalled. When analyzing via telnet 127.0.0.1 50025 (which is very handy), the TCP connection opens but no message (220 or 421 expected) arrives...
  2. Z

    XMail + PHPXmail QPKGized

    czesc, z punktu kocepcyjnego, czytajac twoj post, mam wrazenie, ze jestesmy na tej samej fali - nie pomieszac wszystko zusammen do kupy, paczki (i wlasne paczki) trzymac oddzielnie od systemu. Z punktu technicznego twojim opwiedzeniam nie za bardzo rozumie. Chociaz sie znam na "normalnych"...
  3. Z

    XMail + PHPXmail QPKGized

    Czesc Silas, czesc damy i panowie, po przeczytaniu angielskiego i polskiego forum doszedlem do wniosku, ze cala sprawa XMail - to chaos i balagan. :( Moja zasada: Nie dotykaj systemu, pod ktorym swietnie dzalajam wszystkie aplikacje dostarczone z fabryki (don't touch a running system). ...
  4. Z

    Pozdrowienia z Pragi, z Czech

    Fajnie, ze zrobiliscie taki forum. Juz przeczytalem pare tematow i dyskusji w waszym forum i doszedlem do wniosku, ze pare ludzi ma odpowiedni software miedzy uszami :) Ja walcze s XMail. To co dal QNAPAndy na Web "XMail QPKGized" - to dziadowstwo. Nawet to niestartuje. :[ Wiem, troche...