TS-251 - Ciekawa oferta na morele.net za 1581 PLN

A jaki jest okres gwarancji w tej ofercie? Na zakładce Gwarancja nie ma żadnej informacji.
 
Rozmawiałem telefonicznie, jest błąd na stronie objęty jest 24 miesięczną gwarancją, ja już zamówiłem
 
W FEN ten serwer dostępny jest za 1 175,18 zł netto
2 lata gwarancji - komu?3 sztuki na stanie mają
 
  • Lubię to
Reakcje: Silas Mariusz
Ja już kupiłem w morele :( za późno.
 
na osobę czy na firmę? jak na osobę to możesz zwrócić :p
 
Jesli to jest nowy sprzet - sprzedawca musi Ci dac 2 lata gwarancji.
Teoretycznie wiem, ale brak info był zastanawiający.
Zamówiłem sam, stan 'w realizacji'. Co ciekawe wyszukiwarka na ich stronie zwraca cene ponad 2k, dopiero na stronie produktu jest niższa cena.
 
masz 10 dni na odeslanie produktu bez podania przyczyny - kupowanie poza siedziba firmy.
to dotyczy wyłącznie konsumentów czyli jak kupujesz na firmę to nie przysługuje Ci zwrot. Kupiłem w FEN 2 sztuki na jedną będę miał klienta swojego drugiego mogę sprzedać w cenie jw
 
  • Lubię to
Reakcje: Paweł Tołoczko
masz 10 dni na odeslanie produktu bez podania przyczyny - kupowanie poza siedziba firmy.
to dotyczy wyłącznie konsumentów czyli jak kupujesz na firmę to nie przysługuje Ci zwrot. Kupiłem w FEN 2 sztuki na jedną będę miał klienta swojego drugiego mogę sprzedać w cenie jw
Niestety masz racje. >>> Zwrot rozpakowanego towaru - Konsument w sieci - Prawa konsumenta - Infor.pl
Kupione na firmę, zapłacone, czekam na przesyłkę, pozamiatane. Ale może jak ceny wrócą do normy to sprzedam :)
 
  • Wow
Reakcje: Silas Mariusz
A tak z ciekawości to jaka jest cena MSRP?