R-Studio

R-Studio 9.0 190275 x64 (2022)

No permission to download
R-Studio to rodzina wydajnego i opłacalnego oprogramowania do odzyskiwania danych. Wyposażone w nowe unikalne technologie do odzyskiwania danych. Jest to najbardziej kompleksowe rozwiązanie do odzyskiwania danych, odzyskiwania plików z systemów zapisu plików FAT12/16/32/exFAT, NTFS, NTFS5 (tworzone lub aktualizowane przez system Windows 2000/XP/2003/Vista/2008/Win7), partycji HFS/HFS+ (Macintosh), Little and Big Endian wariantów UFS1/UFS2 (FreeBSD/OpenBSD/NetBSD/Solaris) i Ext2/Ext3/Ext4 FS (Linux) . Wykorzystuje również odzyskiwanie plików raw (skanowanie w poszukiwaniu znanych typów plików) dla silnie uszkodzonych lub nieznanych systemów plików. Funkcjonuje on na dyskach lokalnych i sieciowych, nawet jeśli takie partycje są sformatowane, uszkodzone lub usunięte. Elastyczne ustawienia parametrów daje absolutną kontrolę nad odzyskiwaniem danych.

Oprócz pełnej funkcjonalności do odzyskiwania danych, R-Studio zawiera również:
 • Zaawansowany moduł odzyskiwania RAID
 • Bogaty w cechy edytor szesnastkowy
 • Całkowity i zaawansowany moduł kopiowania / obrazowania dysków w jednym oprogramowaniu, co sprawia, że R-Studio jest idealnym kompletnym rozwiązanie do tworzenia odzyskiwania danych stacji roboczej.


R-Studio to narzędzie do odzyskiwania plików:
 • Usunięte bez pośrednictwa kosza, lub gdy kosz został już opróżniony;
 • Usuniętych przez atak wirusa lub w wyniku awarii zasilania;
 • Po sformatowaniu partycji, nawet innym systemem plików;
 • Kiedy struktura partycji na dysku twardym, została uszkodzony lub zmieniona. W tym przypadku, R-Studio narzędzia może skanować dysk twardy próbuje znaleźć wcześniej istniejących partycji i odzyskać pliki z partycji znalezionych.
 • Z twardego dysku z uszkodzonymi sektorami. R-Studio Data Recovery Software może najpierw skopiować cały dysk lub jej część do pliku obrazu, a następnie przetworzyć plik obrazu. Jest to szczególnie przydatne, gdy nowe uszkodzone sektory są stale pojawiające się na dysku twardym, a pozostałe informacje muszą być natychmiast zapisane


Jak używać R-Studio?
Przeczytaj opis: Odzyskiwanie danych oraz składanie macierzy RAID w PC/Win - R-STUDIO


Jak uruchomić R-Studio i zmienić język?
 1. Pobierz R-Studio.exe

 2. Uruchom jako Administrator

 3. W programie zmień język na angielski:
  1644248945969.png

 4. Zamknij program

 5. Uruchom ponownie jako Administrator

 6. Teraz możesz już korzystać z programu

NEVER TRY TO WRITE RECOVERED DELETED FILES OR DISK IMAGES TO THE SAME DISK WHERE THE FILES RESIDE, OR YOU MAY LOSE YOUR DATA ON THE DISK!
Author
Silas Mariusz
Downloads
362
Views
1,478
First release
Last update
Rating
5.00 star(s) 3 ratings

More resources from Silas Mariusz

Latest updates

 1. Major update

  Major update
 2. Aktualizacja

  7.7 Build 159213
 3. 7.2 Build 155117

  Major update