Pomoc karta graficzna do TS-464

chrobry25

Nowy użytkownik
Noobie
25 Luty 2024
3
1
3
48
QNAP
TS-410
Ethernet
2.5 GbE
Cześć, potrzebuje do mojego NAS'a TS-464 wrzucić kartę graficzną. Czy ktoś już to praktykował ? Czy to jest możliwe ? Jeżeli tak, to może jeszcze podpowiecie jaki najmocniejszy model z dziś dostępnych tam się zmieści ze względu na rozmiary ? Jak się domyślam do takiej karty pewnie będę musiał jakość doprowadzić zew. zasilanie ?
 
Cześć, potrzebuje do mojego NAS'a TS-464 wrzucić kartę graficzną. Czy ktoś już to praktykował ? Czy to jest możliwe ? Jeżeli tak, to może jeszcze podpowiecie jaki najmocniejszy model z dziś dostępnych tam się zmieści ze względu na rozmiary ? Jak się domyślam do takiej karty pewnie będę musiał jakość doprowadzić zew. zasilanie ?

T400 i T600 najmocniejsza? a możesz napisać coś więcej co ma robić ta najmocniejsza karta graficzna w nasie?
 
Powodzenia.
Nie chce cie zniechecac, ale poczytaj sobie najpierw o tym, zobacz kalkulatory zyskow (w twoim przypadku strat) i jak dojdziesz do wniosku ze nie ma to sensu to daj znac ;)
Czytałem i wiem jak to dzisiaj wygląda, opłacalność dyskusyjna . Natomiast mam nadmiar prądu i po prostu chciałem sobie po eksperymentować. Tak czy inaczej dziękuje za rzeczowe podejście do tematu bo trochę bałem się zakładać taki temat z obawy o ew. hejcik :)
 
  • Lubię to
Reakcje: Pawliko

Użytkownicy znaleźli tą stronę używając tych słów:

  1. 464
  2. ts-464
  3. 473a
  4. karta 10G czy 2,5G
  5. PNY Quadro P1000
  6. ts 464