Sprzedam Sprzedam 1,5 miesięczny TS-233

Sharuga

Entry Technician
Q Associate
19 Luty 2024
41
10
8
48
QNAP
TS-x31+
Ethernet
1 GbE
Hej.
Jako że apetyt rośnie w miarę jedzenia, sprzedam TS233 kupiony 7 lutego w Mediaexpert. W zestawie wszystko, co producent dał w pudełku plus dowód zakupu, oczywiście.

TS-233 | Specyfikacja sprzętowa

730 zetów, wysyłka na paczkomat, przedpłata. Sprzedaż przez OLX, jeśli ktoś będzie chętny.

Fota z neta, bo ładniejsza niż moja :)
4484-image1.png
 
  • Lubię to
Reakcje: jerry1333
Cześć, jak oceniasz ten dysk ts-233? I na co zmieniłeś jeżeli to nie tajemnica?

Pytam bo noszę się z zamiarem kupna tego dysku.

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka
 
Cześć, jak oceniasz ten dysk ts-233? I na co zmieniłeś jeżeli to nie tajemnica?

Pytam bo noszę się z zamiarem kupna tego dysku.

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka
Do podstawowych zadań bdb. Jestem z niego zadowolony. Indeksowanie zdjęć - b szybkie. Zajmuje mało miejsca. Zmieniłem na S tylko dlatego, że mam doświadczonego znajomego z takim sprzętem, więc mam dobre wsparcie. Qnapa zostawiłem aby robić na nim backup, ale stoi nie włączany, także mogę go sprzedać. Zaproponuj coś sensownego, to się dogadamy.
 
Cześć. Zaproponować mogę 400zl.
Jak oceniasz oprogramowanie S vs qnap? Podobno dużo lepsze.

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka
 
Nie no, 400 to za dużo. Wszak jest już wyeksploatowany, pracował aż kilka dni i ma już 4 miesiące a nowy kosztuje raptem 800…
 
  • Haha
Reakcje: jerry1333
No właśnie, 730zl - gdzie tu okazja jak nowy za prawie 800zl. Trochę jak sytuacja na olx, gdzie używane w cenie nowych.
 
No właśnie, 730zl - gdzie tu okazja jak nowy za prawie 800zl. Trochę jak sytuacja na olx, gdzie używane w cenie nowych.
A kto obiecywał okazję? W lutym kosztował ok. 900 zł, stąd wtedy 730 zł za miesięczny sprzęt. Dlatego pytałem o sensowną propozycję. Sensowną :) A tymczasem - gratis, to uczciwa cena, z przesyłką wliczoną, oczywiście :)
 
Cześć, rozumiem, że zmieniłeś na S. Jak oceniasz oprogramowanie? Bardzo je chwalą w necie. Chodzi mi o oprogramowanie serwera(możliwość i łatwość konfiguracji) ale również aplikacje mobilne ( czy są lepsze niż w qnapie).



Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka
 
Cześć, rozumiem, że zmieniłeś na S. Jak oceniasz oprogramowanie? Bardzo je chwalą w necie. Chodzi mi o oprogramowanie serwera(możliwość i łatwość konfiguracji) ale również aplikacje mobilne ( czy są lepsze niż w qnapie).



Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka
Jakoś bardziej podchodzi mi Q. Ciężko jednoznacznie powiedzieć, bo obydwie platformy mają plusy ale w innych miejscach. Poza tym w S smutna jest bieda sprzętowa.
 

Użytkownicy znaleźli tą stronę używając tych słów:

  1. backup sms
  2. ts233
  3. dysk ssd m.2
  4. 233