Pomoc Łatwa do przeglądania galeria zdjęć dla klienta w przeglądarce - pomocy :)

Krycha

Nowy użytkownik
Noobie
8 Kwiecień 2021
3
0
1
44
QNAP
TS-x51
Ethernet
100 Mbps
Witam serdecznie wszystkich, szukam rozwiązania, które ułatwi mi wysyłanie klientom ich galerii fotograficznych i łatwe przeglądanie, podczas tworzenia udostępnienia wszystko działa, tylko te linki otwierają się w postaci plików których nie da się przewijać, za każdym razem trzeba jedno zdjęcie zamknąć po czym kolejne otworzyć, czy qnap oferuje jakieś inne rozwiązania rozwiązania w tej kwestii? czy ktoś już przerabiał temat? Z góry dzięki za sugestia ;)


Wersja oprogramowania Firmware: x.x.x Build 20YYMMDD
Model serwera: QNAP 251D
 
Dzięki, stworzenie albumu to już niezłe rozwiązanie - są strzałki nie trzeba zamykać zdjęcia żeby przejść do następnego :) dalszej części Twojego opisu nie rozumiem :( co oznacza"zainstalować na virtualce oprogramowanie od S" ? przepraszam jestem początkujący :(
 
co oznacza"zainstalować na virtualce oprogramowanie od S" ? przepraszam jestem początkujący :-(
W S jest to standard i operacja z udostepnieniem folderu wystarczy.

Jak Ci działa album to nie ma co drążyć dalej. Mi w Qnapie brakuje pobierania pliku i całego albumu dla osoby nie zalogowanej (chyba ze to się już zmieniło).
 
Aha ok - dzięki wielkie. Pobieranie fotek jest, w lewym górnym rogu zaznacza się fajeczki pojedynczych fotek lub całość folderu i można zasysać, logować się nie trzeba jak się ma link, ja dodaję hasło i to działa wszystko fajnie, można też ustalić czas jak długo album ma być aktywny.
Pozdrawiam.