_Floyd
Local time
10:49 AM
Featured content
0
Reaction score
228

Latest activity Postings Featured content About

• _Floyd
      _Floyd reacted to pigers's post in the thread Solved Wybór routera do domu with Haha Haha.
      jak dla mnie za dużo świateł .. poza tym infrastruktura jest schowana w szafie ;) nie świeci się na wystawie
    • _Floyd
      _Floyd replied to the thread Solved Wybór routera do domu.
      Z ciekawości spytam, a czemu nie AmpliFi Alien? Skoro isć w tą firmę. Ciekawość moja większa ponieważ w przyszłości rozważałem zakup tego sprzętu do domu.
    • _Floyd
      Moim zdaniem nie musisz zmieniać sprzętu. Musisz zainstalować na nim Home | Asuswrt-Merlin i dodatkowe zabezpieczenie "SkyNet".
    • _Floyd
      Nei trafiłem na takowy, wręcz przeciwnie, jak nie mogłem otworzyć ilmu w przeglądarce, tak w telefonie nie miałem tego problemu. Po za tym co jest złego w transkodowaniu na małym ekranie? Sprzęt mam po to by to działało wiec luz. Po za tym...
    • _Floyd
      @Data nie zgadzam się by apka na tel była tragiczna. Od jakiegoś czasu działa mi wszystko w porządku. Ja mam Plex Pass więc dodatkowo nie place za aplikacje. Mam w niej wszystko co potrzebuje. Łącznie z TV oraz zdjęciami z serwera. Jedyna rzecz...
  • Loading…
  • Loading…
  • Loading…