A czy wy planujecie w najbliższym czasie zakup...

A czy wy planujecie w najbliższym czasie zakup dysków o tak dużej pojemności jak 8TB czy 10TB ? Jeżeli tak, to czy będziecie je wykorzystywać w domu, czy w firmie? Ja w moim serwerze NAS firmy QNAP mam dwa dyski w RAID 1, każdy o pojemności 3TB, ale przyznam, że jak na moje potrzeby, to i tak dużo za dużo, a jak to wygląda u Was? Większe dyski twarde są mniej awaryjne ? - BackUp Academy
aexternal_xx_fbcdn_net_safe_image_php_72ed1838f5a559fd00e548561fbc69f4._.jpg
 
meh wolę ssd... mam 4 ssd i 1 6TB hdd :p 1 ssd: system 120gb Samsung 850 evo 2 ssd: 120gb OCZ Solid-3 na gry(stary systemowy) 3 ssd: 60gb Sandisc for rendering stuff(cheap to replace and heavy load on it) 4 ssd: 240GB Patriot Blast for games and the 6TB hdd for all the pron
 
U mnie w PC są 4 twarde 1 wdek black 2tb 2 greeny 1,5TB i green 1,65tb co daje magazynu ok 6,65Tb + gówniany SSD 128gig razem 6,778 Tb wsio żywoy
 
Jeśli mają być mniej awaryjne.. to na pewno nie seagate :D Kiedyś to była świetna marka, ale teraz niestety...
 
dysk w komputerze jakieś 500 gb HDD na pliki male do tego dysk pod system 120gb ssd i dysk zawietrzny 1 Tb jako magazyn dla mnie takie rozwiązanie najlepsze było by
 
Wiecie że dyski HDD są aktualnie najwolniejszym elementem każdego komputera i czeka je taki sam los jak dyskietki FDD ? aktualnie (przykład gier) średnio 40-50GB...... instalacja trwa wieczność... trzeba zaorać tą starą technologię.
 
a to ciekawe, co mowicie o seagate'ach. co prawda, nie siegalem po najwieksze dostepne obecnie pojemnosci, ale mam kilka TB na napedach wlasnie tej marki. inne dyski mi siadaly, seagate jeszcze ani razu. nawet najstarsze (16-letnie!) 80GB po przejsciach nadal sie dobrze sprawuje jako przestrzen na pamiec wirtualna i rozne tymczasowe glupoty
 

Mogą Cię zainteresować

Użytkownicy znaleźli tą stronę używając tych słów:

  1. Cichy dysk 12tb