Aplikacje pracujące na waszych serwerach.

Viking

Viking

Entry Technician
Q Associate
Jul 11, 2008
39
3
8
48
Koszalin
QNAP
TS-x53A
Ethernet
1 GbE
Tak sobie przeglądałem oficjalne forum QNAP'a z wątkiem dotyczącym aplikacji link które instalują użytkownicy na swoich serwerach i postanowiłem klepnąć taki wątek u nas.

Ciekawi mnie, co w naszym kraju instalowane jest na serwerach QNAP'a... Ktoś może zaproponować jakieś sprawdzone aplikacje których sam używa. Chodzi tu o galerie, fora, multimedia...

Ja jak na razie zamierzam odpalić silnik Serendipity (blog) którego używam jak dotąd na koncie swojego providera i który spisuje się dość dobrze, biorąc pod uwagę stare PHP i starego MySQL'a i nie możliwe jest działanie wszystkich opcji, dlatego zamierzam go w całości zmigrować na swojego QNAP'a, dodatkowo zamierzam odpalić jakąś sympatyczną galerię obrazków i tu zastanawiam się nad 4images który już był przezmnie testowany i przypadł mi bardzo do gustu. Dodatkowo chcę bez korzystania z serwerów swojego providera przenieść wszystkie działające swojej roboty stronki których używam w pracy odłączając się tym samym od wątpliwego działania serwerów WWW i MySQL swojego providera.

Piszcie zatem co ciekawego działa na waszych serwerach. Mam nadzieję, że nie zostanę zlinczowany za ciekawość i "kopiowanie" wątku i pomysłu z oficjalnego forum. Nie wszyscy z nas porozumiewają się po angielsku. ;)