Błąd 113

sartre

Nowy użytkownik
Noobie
1 Luty 2009
5
0
1
Witam

Jestem zupełnie świeży zarówno jeśli chodzi o dyski sieciowe jak i torrenta, dlatego też moje pytanie wydać się może laickie.

Mam problem z ściąganiem torrentów, kiedy wrzucam jakiś plik do ściągania poprzez download station, nic sie nie ciągnie.

W diagnostyce wyświetla się komunikat:

Dump Diagnostic Information:
ERROR:problem connecting to tracker - (113, 'No route to host')

Posiadam Qnap TS 100 i router Linksys WAG200G.

Pozdrawiam i liczę na pomoc bardziej doświadczonych.

Sartre
 
Witam,
Proponuję przyswoić sobie pojęcia takie jak Gateway (brama), NetMask (Maska sieciowa), Serwery DNS.:)
Jeśli masz uruchomione na routerze DHCP to powinno zadziałać od razu, napisz czy w sieci masz komputer i jaka jest konfiguracja TCP/IP - jeśli automatyczna to masz DHCP. Jeśli tak jest to zmień opcje sieciowe na QNAP'ie "Ustawienia automatycznego otrzymania adresu IP z DHCP", jeśli nie masz DHCP - to przy braku znajomości pojęć podanych na początku to nie wiem jak Twoja sieć działa.

Pytanie z innej beczki: czy na stronie logowania w prawej dolnej części wczytują się RSS czy jest tam jakieś info ?? - to powie Ci czy masz połączenie do internetu.

Pozdrawiam
 
Dziękuje za rade ;)))

Co prawda długa jeszcze droga przede mną ... ale póki działa ;))) choć przyznam szczerze, że do końca nie wiem co zrobiłem ;))

Raz jeszcze dziękuje, za wsparcie i ... zabieram się do zgłębiania wiedzy ;)))

Pozdrawiam
 

Użytkownicy znaleźli tą stronę używając tych słów:

  1. https://forum.qnap.net.pl/threads/b%C5%82%C4%85d-113.495/