Pomoc Backupy po ściągnięciu z OneDrive na WIN - zawsze erorr przy otwieraniu w QuDedup

MaxBo223

Passing Basics
Beginner
21 Kwiecień 2019
15
1
3
94
QNAP
null
Ethernet
null
Witam Was!

Mam problem z backupami na OneDrive dla biznesu - backupy są przesyłane na OneDrive, ale po ich ściągnięciu na Windows próba odtworzenia przez QuDedup zawsze kończy się errorem.

Po kolei.
Robię backupy z Win na Qnap TS-251+ - przyrostowe za pomocą EasyUS Todo Backup. Po przesłaniu na nas kopie są ok.
Potem wysyłam backupy poprzez HBS3 na OneDrive. Wolno bo wolno, ale w końcu w większości przypadków zadanie kończy się powodzeniem.
Tyle że próbując ściągać pliki backupów na Windows, nigdy nie byłem w stanie ich otworzyć.

Próbowałem różnych opcji zarówno po stronie HSB3, jak i EasyUS. Zmiana czy wręcz rezygnacja z kompresji, różne opcje szyfrowania itd. - nic to nie dawało. Zawsze QuDedup wywalał error.

Problemem może być rozmiar backupów? Bo w przypadku kopii pełnej to są pliki po np. 50-100 GB.
Czy komuś backupy na OneDrive z NAS chodzą bez problemu? Jeśli tak, proszę o podpowiedź, czym i jak to robi.

Od razu wyjaśniam - nie przywracam plików backup na NAS, bo mam też jakiś dodatkowy problem z transferem na Qnapie. Łącze orange 80/8, pod WIN mniej więcej tyle osiąga, ale w Qnapie uploud max 1 Mb/s, a download przy przywracaniu z OneDrive przez HBS3 potrafi kręcić się w okolicy kilku kb/s... Co przy ściąganiu tej wielkości plików powoduje, że nie ma sensu tego robić.

Na Win takich problemów z transferem nie mam.

Będę wdzięczny za Waszą pomoc.

Pozdrawiam,

Jarek

Wersja oprogramowania Firmware: 2020/02/14 - 4.4.1.1216
Model serwera: QNAP TS-251+
 

Użytkownicy znaleźli tą stronę używając tych słów:

  1. hsb3 problem