Bezpośredni dostep przez DLNA do podkatalogu w katalogu multimedialnym.

crys74

Nowy użytkownik
Noobie
24 Maj 2017
0
0
0
49
QNAP
TS-x51+
Ethernet
1 GbE
Witam wszystkich

Mam problem dotyczący bardziej ergonomii użytkowania multimediów. W domu mam TV oraz amplituner YAMAHA z dlna. Na TS-251+ stworzyłem katalogi Muzyka, Zdjęcia, Video. W katalogu Muzyka mam podkatalogi z nazwami zespołów w których są pliki muzyczne (\Muzyka\Abba\plik muzyczny. Uruchamiając Yamaha i wybierając NET wyświetlacz pokazuje QNAP, następnie po wciskaniu OK wyświetla: QNAP->\Muzyka\Folder\Muzyka\katalogi. W przypadku TV wygląda to następująco: QNAP\Wideo\Folder\Wideo\pliki video. Jak ustawić na serwerze aby na YAMAHA po wyborze QNAP pokazywało katalogu zespołów. Biorąc pod uwagę, że w katalogu VIDEO posiadam tylko pliki video i po wyborze na TV QNAP chciałbym widzieć te pliki. Będę wdzięczny za pomoc.
 
Skonfigurowanie odpowiednie niestandardowe w Media Streaming Add-on i skonfigurowanie folder multimediów powinno pomóc w wyświetlaniu tego co się chce.
 
Witam


Tam dla Muzyka, Video, Zdjęcia mam ustawioną wartość FOLDER. Wydaje mi się, że wszędzie ustawiłem poprawnie dostęp do folderów. Z początku myślałem, że jest to problem z YAMAHA ale na TV muszę przechodzić przez te same zakładki. Na TV korzystam tylko z Video i Zdjęcia a na YAMAHA MUZYKA.
 

Załączniki

  • nas1.jpg
    nas1.jpg
    92,9 KB · Wyświetleń: 56
  • nas2.jpg
    nas2.jpg
    77,1 KB · Wyświetleń: 54
  • nas3.jpg
    nas3.jpg
    40,8 KB · Wyświetleń: 53
Nie używam MusicStation, ale po skonfigurowaniu powinno się zrobić restart DLNA i skanowanie. A poza tym można przypisać rożne konta użytkownika na urządzeniach połączonych do serwera mediów, jak i co mają wyświetlać. W każdym razie jest co ustawiać.