Pomoc Brak dostępu do HS-251+, uwierzytelnianie 2-kierunkowe, admin wyłączony

sutilck

Nowy użytkownik
Noobie
7 Luty 2017
5
1
3
38
QNAP
HS-251
Ethernet
10 Mbps
Cześć,
proszę o pomoc.
Posiadam urządzenie qnap model HS-251+. Oto co zrobiłem:
- wyłączyłem konto admin (myślałem że się znam)
- zacząłem konfigurować uwierzytelnianie dwukierunkowe, nie do końca wiem kiedy i jak to zrobiłem.
Aktualnie:
1. Qnap HS-251+ mam podłączony do routera od internetu od T-mobile
2. Włączam Qnap Qfinder i znajduje mój qnap
3. Klikam na adres IP i włącza się przeglądarka i strona z logowaniem
4. Po zalogowaniu się, wyświetla się strona "Logowanie i Zabezpieczenia", "możesz chronić swoje konto, stosując weryfikację 2-etapową" klikam "włącz" (mogę też kliknąć wyjście, ale wtedy wracam do strony logowania).
5. Pojawia się: "wybierz metodę weryfikacji: kod zabezpieczenia totp, kod qr, zatwierdzenie przez logowanie, kod weryfikacyjny online".
6. Dodaję w aplikacji na telefonie konto NAS przy pomocy kodu qr i kodu bezpieczeństwa, następnie trzeba przejść również krok z TOTP i tutaj wyświetla mi się komunikat: "Nie udało się uwierzytelnić kodu bezpieczeństwa. Upewnij się, że klucz bezpieczeństwa, który wprowadziłeś jest prawidłowy i że czas systemu na twoim NAS oraz na urzędzeniu mobilnym jest zsynchronizowany." - jak to przeczytałem to przypomniało mi się, że widziałem kontem oka dziś jak jeszcze byłem zalogowany, że czas na dysku jest inny niż aktualny.
No i teraz ani przez admina, ani przez mój login bo jest 2-kierunkowe nie dokończone.
Co można zrobić ?
 
Przecież jest tam opis co który reset robi :)
200.gif
 
  • Love
Reakcje: SiewcaRyżu

Użytkownicy znaleźli tą stronę używając tych słów:

  1. strona www
  2. czas
  3. brak dostępu ssh