Pomoc Cinema28 - konfiguracja i eksploatacja

Status
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.

wojtekdu

Systems Admin...
Q's Expert
6 Marzec 2015
387
34
28
63
Lisów
lisow.eu
QNAP
TS-x51
Ethernet
100 Mbps
Pobrałem i uruchomiłem Cinema28. Zobaczyłem swój TV Samsunga. Poszło odtwarzanie bez problemu. Zatrzymałem film. Kliknąłem na Zadania w tle. Kliknąłem na kwadracik w celu zatrzymania zadania. Cały czas pokazuje się:
upload_2018-1-23_17-34-59.png

Teraz uruchamiając Cinema28 pojawia się następujący ekran:
upload_2018-1-23_17-35-51.png

Po kliknięciu na cokolwiek np. na Sieciowe odtwarzacze multimedialne pojawia się okno
upload_2018-1-23_17-36-53.png

I nic nie mogę dalej zrobić. Mój TV jest jakby niewidoczny. O co chodzi. Jak można "ubić" proces?

Wersja oprogramowania Firmware: 4.3.4.0435 Build 20171230
Model serwera: QNAP TS-251
 
Cały problem w tym, że po zatrzymaniu Cinema28 komunikat w oknie zadań w tle nie zniknął. Ponowne uruchomienie również nie pomogło. Pierwszy raz jak odpaliłem Cinema28 były dwa urządzenia: HDMI i TVSamsung. HDMI to rozumiem wyjście NAS`a, a TV to mój telewizor podłączony do tej samej sieci. Widoczny w Serwerze plików DLNA i Serwerze TwonkyMedia. Na telewizorze mogę podłączyć się przez wspomniane serwery, a Cinema nie może znaleźć urządzeń podłączonych przez sieć. Nie za bardzo to ogarniam.
Chyba znalazłem przyczynę. Cinema28 sugerował, żeby do szybkiego wyszukiwania zainstalować Qsirch. Po zinstalowaniu Cinema28 nie znajdował żadnego urządzenia. Dzisiaj rano skojarzyłem ten fakt i odinstalowałem Qsirch. Teraz jest tak jak na początku. Coś jest nie tak z Qsirch na moim NAS i on blokuje odnajdywanie podłączonych urządzeń.
Nawiasem mówiąc genialne to jest ten Cinema28. Super
 
Status
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.