Pomoc Folder pairs are invalid or inaccessible

ded

Zarejestrowany
Noobie
20 Maj 2013
3
4
18
Ciechanów
www.informatyk-ciechanow.pl
QNAP
null
Ethernet
1 GbE
Konfiguruję kopię zapasową w Hybrid Backup Sync. Określone foldery na dysk USB. Jakiś czas działało to ok, ale teraz dostaję błąd
Failed to complete Backup job: "Local Backup 1". Folder pairs are invalid or inaccessible. Error code: -50
QTS najnowszy. Dysk usb formatowałem w ntfs jak i ext. Próbowałem wykonać pełną kopię na czysty dysk, ten sam błąd. O co może chodzić? W amerykańskim Internecie znalazłem jakieś rozwiązania, ale dotyczyły starszych wersji i nie da się zastosować ich w tej którą mam. Macie jakieś pomysły co to może być?
 
Konfiguruję kopię zapasową w Hybrid Backup Sync. Określone foldery na dysk USB. Jakiś czas działało to ok, ale teraz dostaję błąd

QTS najnowszy. Dysk usb formatowałem w ntfs jak i ext. Próbowałem wykonać pełną kopię na czysty dysk, ten sam błąd. O co może chodzić? W amerykańskim Internecie znalazłem jakieś rozwiązania, ale dotyczyły starszych wersji i nie da się zastosować ich w tej którą mam. Macie jakieś pomysły co to może być?
Witam
Wlasnie pojawil sie u mnie podobny problem. Czy dostales jakas odpowiedz od supportu ?
 
wyjasnie moze jak to u mnie wyglada
Posiadam urzadzenie do backapuow RDX na kasteki (defacto sa to dyski).Qnapo je widzi jako zwykly dysk usb. Robie kopie plikow z qnapa . Tworze zadanie "tworzenia kopii zapasowej" w programiw Hybrid Backup Sync. Pierwsza kopia na pusta kasetke RDX idzie idealnie. Wymieniam kasetke na nowa pusta i błąd. Nie rozumie dlaczego za pierwszym razem sie uruchamia a za kolejnym juz nie. Moze trzeba uzyc innego programu do kopii ?
 
HBS nie jest programem, który tylko kopiuje ale tworzy się w nim zadanie. Zatem jeśli docelowy punkt nagle znika to HBS wywala error.
A z czystej ciekawości jak skonfigurowane jest to zadanie?
Masz włączone wersjonowanie, QuDedup? - wszystko to jest do wyłączenia.

Jaki mozna zastosowac inny program do kopii na qnapie ?
Download Syncovery 9 for QNAP
Ale nie jest free.

Ty potrzebujesz zrobic zwykłego
Bash:
rsync -avh /share/źródło /share/external/DEV_?/
 
HBS3 tworzy zadania kopii zapasowej. Dlatego to ma prawo nie działać w Twoim przypadku.
Ale czy próbowałeś w ten sposób?
1669656445373.png


1669656486920.png
 
nie probowalem poniewaz musze dzialc wg harmoonogramu. Nie jestem w lokalizacji w ktorej jest qnap - wiec uruchamianie zadania kopii z przycisku nie wchodzi w gre :(
Połączono posty:

HBS3 tworzy zadania kopii zapasowej. Dlatego to ma prawo nie działać w Twoim przypadku.
tylko dalej nie rie rozumie dlaczego dziala przy peirwszym uruchomieniu kopii.A przy kolejnych nie
 

Użytkownicy znaleźli tą stronę używając tych słów:

  1. Hybrid Backup Sync
  2. Folder pairs are invalid or inaccessible. Error code: -50
  3. qudedup
  4. hbs
  5. Hybrid Backup Sync Error code: -22
  6. folder-pairs-are-invalid-or-inaccessible
  7. synchronizacja
  8. error code -5
  9. kopia